Martin Konvička byl tvrdě a cíleně grilován v pořadu ČT Hyde Park. Přesto reprezentoval IVČRN důmyslně, galantně a důstojně. Díky Martine!

Vyšlo na IVČRN dne 28.1.2015 /link/ 

Zástupce IVČRN doc. Martin Konvička byl dnes večer na ČT24 v pořadu Hyde Park. Záznam pořadu je zde:

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/28.1.2015/

martin_konvicka

Moderátorka České televize v Hyde Parku netušila, že islám způsobil v Evropě útok s více jak sty obětí, ale vůbec jí nepřišlo drzé chtít po zástupci IVČRN Martinu Konvičkovi přesný počet mrtvých.

Tak si to připomeňme. V březnu 2004 zaútočili muslimové ve španělském Madridu, ukryli časované bomby ve sportovních taškách do různých vlaků. Výsledkem bylo 191 mrtvých a 2050 zraněných.

Paní moderátorka stále trvala na různých přesných číslech, ale sama nebyla schopná odpovědět na počet obětí konfliktu v Severním Irsku, kterým chtěla vyvážit současné oběti džihádu v bezpočtu konfliktů, které vede islám různými způsoby po celém světě. Odpovíme tedy za ni: za 30 let (1968-1998) měl severoirský konflikt 3530 obětí. Pokud to porovnáme se současným džihádem, jen za leden 2015 bylo pro islám zavražděno přes 3200 lidí (zdroj: www.thereligionofpeace.com/index.html#Attacks ) na různých místech planety, kde udělali společnou chybu – pustili tam islám.http://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_v_Madridu_v_roce_2004

konvicka_hyde_park

Avšak dobrá analýza pořadu je na Parlamentních listech

Mediální analytik Petr Žantovský už se dlouho tak nerozčílil jako při sledování pořadu Hyde Park České televize, kde byl hostem docent Martin Konvička, lídr iniciativy Islám v ČR nechceme. „Absolutní katastrofa z hlediska mediálního, žurnalistického výkonu moderátorky veřejnoprávního média, jejíž povinností je ctít a respektovat názor druhé strany.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dohra-vcerejsiho-vystoupeni-Martina-Konvicky-v-Hyde-Parku-na-CT-Ctete-359417

Diskuze:

Komentáře

comments