Martin Šimáček, ředitel Agentury pro sociální začleňování chtěl, abychom se učili žít s muslimy a obhajoval multikulturalismus. Jak dopadl?

Vyšlo na IVČRN dne 24.3.2015 (link)

Šimáček_Martin

Tento pán musel tento týden od válu. Jeho projekt se jmenuje “Státní agentura pro sociální začleňování” a jejím produktem je třeba dvaatřicetimiliónový projekt na vyvolávání nenávisti vůči skupinám obyvatel s názvem Hatefree Culture. Z rozhovoru plyne, že podle něj jsou imigranti idioti bez hodnot a bez morálky, neschopní žít vlastní život bez pomoci etnobyznys agentur jako je ta jeho. Za všechno může Západ (naštěstí nepadl termín NWO nebo Ilumináti, ale rétorika je stejná) a původní obyvatelstvo Evropy musí být obohaceno.

Z rozhovoru: “…když bude soužití původních Evropanů s nově příchozími postaveno na lidskosti, otevřeném soužití a respektu ke kulturní a náboženské odlišnosti, Evropu to obohatí a připraví na situace, kterou zažíváme nyní – okamžiky po děsivém teroristickém útoku…”

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ucme-se-zit-s-muslimy-Multikulturalismus-uspel-rika-sef-Agentury-pro-socialni-zaclenovani-355236

Diskuze:

Tenhle pán musel tento týden od válu. Jeho projekt se jmenuje “Státní agentura pro sociální začleňování” a jejím…

Posted by Islám v České republice nechceme on 24. duben 2015

Komentáře

comments