Máte slovo s Michaelou Jílkovou

Vyšlo na IVČRN dne 29.1.2015 (link)

Co říkáte na výkony hostů?

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/

mate_slovo_jílková

 

V pořadu Máte slovo použili muslimové lež (takíju), že radikální islám neexistoval, a vznikl v 20. století, dokonce že za něj může Západní civilizace. Není sprostší lži. Radikální islám založil Mohamed a v sérii dobyvačných válek, zotročování a vybíjení obyvatel ho s bandou zvrácených hrdlořezů praktikoval deset let na území současné Saúdské Arábie, kde někam “zmizely” židovské kmeny, křesťanské komunity a další víry a nastalo tam naplnění islámu – 100% islám. Korán verš 8:39: Bojujte tedy proti nim, aby už nebylo pokušení k odpadlictví a aby všechno náboženství bylo jen Boží (Alláhovo). Uvědomujete si radikalismus v té větě určující islám jako šílenství s poselstvím zničit vše neislámské?

Následně byli křesťané téměř “vymizeni” z celé severní Afriky a Blízkého východu a byla rozvrácena tisíciletá kolébka civilizací – Středozemí, “zmizeli” budhisté ze Střední Asie, zoroastriánci z Iránu a desítky milionů hinduistů při okupaci Indie. Islám ovlivnil i historii Českých zemí, v roce 1526 padl při snaze nevpustit džihád do Střední Evropy český král Ludvík Jagelonský a v rámci habsburského soustátí jsme 400 let bojovali nejdříve o holé přežití, poté o stabilizaci situace pomocí mohutné sítě opevnění – Vojenské hranice táhnoucí se od Chorvatska po Černé moře. Džihád zasáhl přímo České země v roce 1663 a z Moravy si odvlekli odhadem 100 000 lidí, především dívek. Tak co to sakra bylo, když ne radikální islám?

Islám byl Západní civilizací vojensky přečíslen až v 19. století, kdy byl postupně donucen zrušit status dhimmi pro křesťany a propustit otroky. Islámské země se samy sekularizovaly a nelidskou šaríu vyšachovaly z trestního práva. Naleziště ropy však dodaly této barbarské idelologii novou sílu. Proto dnes existuje Islámský stát, proto válčí islám napříč půlkou světa, někde regulérně, někde terorismem.

Milí muslimové. Nemůžete Západní civilizaci vyčítat, že může za radikální islám. Ani vy za něj nemůžete. Radikální islám je prostě islám. Byl definován v 7. století šílencem a to mu dalo charakter. Přečtěte si Korán a životopis vašeho proroka, mnozí z vás to nikdy pořádně nezkusili, protože tušíte jak strašné to je. Postavte se k tomu čelem a opusťte islám. Nenechte tu ideologii způsobit větší jatka, než zvládá doteď, nebo z toho nic dobrého nebudete mít ani vy ani nemuslimové. Západní civilizace radikální islám nezasela. Můžete jí však vyčítat, že ho nevykořenila.

 

Informace o tématu a online přenos na:http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo/

 

Diskuze:

Komentáře

comments