Máte uprchlíky? Netlačte se, na všechny se dostane!

pic_muslims_immigrants_lampedusa“Soudruzi, zvesela a máváme!” Pamatujete na doby, kdy se stály fronty na banány nebo mandarinky? Obvyklou otázkou k prodavači bylo:”A po kolika dáváte?” Byl nedostatek. Dnes se tato otázka vrací v souvislosti s nedostatkem “uprchlíků”.

Do EU směřují nelegální cestou (ale to je fuk) tisíce občanů z jiných kontinentů. Přinášejí nám jen to pozitivní. Přicházejí se znalostí jazyka, kultury, jsou vzdělaní a chtějí nám pomoci. Naše EU oplývá volnými byty a její sociální fondy praskají ve švech, více peněz už se do nich nevejde. Přistěhovalci dobře vědí, že prázdné byty je třeba obsadit, aby budovy nechátraly, fondy je třeba vyčerpat aby se opět daly nacpat penězi z kapes daňových poplatníků a občané EU rádi multikulturně snesou i nějaké ty zajímavé odpadky a hovna v ulicích. Mladé evropanky poznají za večerních procházek po parcích svých měst hezké zacházení se ženami, které tak nádherně doporučuje islám a možná i nějaká pěkná nová choroba (po mně chtěli v Africe doklad o očkování a jistě ho mají i všichni “přistěhovalci”) bude vítána v našich protiepidemiologických ústavech.

EU to dobře ví a tak se jednotlivé státy o tyto občany doslova perou! Vřava je tak hustá, že Brusel musí připravit rozdělovník. To by tak hrálo, aby všechny schramstla Itálie, Řecko nebo nenasytné Německo! Všichni správní evropané je chtějí! Francie,UK i jiné bývalé samostatné státy, už se nemohou dočkat dalších festivalů typu “Charlie Hebdo”. Ty veselé rachejtle, střelba! Musíme jen závidět. My jsme v naší kotlince dosud o ten pestrý a barevný multikulturní mumraj ochuzeni. Škoda.

Jak krásně by bylo, kdyby i v našich ulicích tekla ta sytě červená životadárná tekutina, a je jedno zda ze zvířat “umazlených” k smrti, nebo z nás!

EU nás chce ošidit. Nedejme se! My se chceme také rozdělit o plody práce celých generací! Ba co dím, chceme se mít stejně “hezky”, jako ti kdo nás přišli podojit. Jestli se včas neozveme, všechny do jednoho si “uprchlíky” rozeberou úředníci z Bruselu! Brusel bude pak bohaté a šťastné město. Ale co my?

Tento švejkovsky ironický článek je z blogu I. Běhounka, děkujeme!

Publikováno na FB IVČRN dne 13.5.2015 (link)

Komentáře

comments