Mazání cenzorského Facebooku pokračuje – smazal nám diskusi s 8000 členy

22.12.2016 – Dnes Facebook dokončuje čistící práce, smazal naši asi největší antiislámskou diskuzi na českém Faceboooku s více jak 8000 členy. Mizí i menší lokální stránky nebo stránky sympatizantů. Vypadá to, že cílem Facebooku je úplně ulmčet komunitu kolem IVČRN a nedat jim žádný prostor. Často bez notifikací nebo upozornění.

Při zrušení diskuze přišla tato zpráva:

Tuto skupinu jsme zablokovali

Islám v ČR nechceme – diskuse jsme zablokovali kvůli porušování smluvních podmínek Facebooku a zásad komunity. Nepovolujeme skupiny obsahující výhrůžky fyzickým násilím a obsah přímo útočící na konkrétní osoby. Dále nepovolujeme skupiny obsahující nenávistné projevy nebo vyčleňování osoby na základě rasy, etnické příslušnosti, národnosti, náboženského vyznání, pohlaví, genderové identity, sexuální orientace, postižení nebo nemoci.
Tuto skupinu uvidí jen její správci, kteří tak mohou upravit její název a informace a také odstranit stávající příspěvky. Pokud odeberete všechen obsah, který je na Facebooku zakázaný, můžete požádat o novou kontrolu.Pokud odeberete všechen obsah, který je na Facebooku zakázaný, můžete požádat o novou kontrolu. Skupinu po aktualizaci zkontrolujeme, a pokud zjistíme, že je všechno v souladu s našimi zásadami, skupinu znovu aktivujeme.

Komentáře

comments