Média? Realita nesouhlasí s jejich představou o světě tak nesouhlasí s realitou

Všimli jste si? Po téměř každém teroristickém útoku se v mainstreamových médiích šíří velké množství různých informací týkajících se útočníka, o kterých se v následujících hodinách ukáže, že jsou falešné.
“Média musí lhát a křivit obraz reality, protože skutečnost křivit nemohou.
 Realita nesouhlasí s jejich představou o světě a tak dětinsky nesouhlasí s realitou.”
Artur Fišer, tiskovy mluvčí IVČRN.
Příkladem je i středeční /22. března 2017 útok na britský parlament. Česká televize několik hodin v kuse usilovně ale vágně informovala o útočícím Asiatovi. A to i v době, kdy zahraniční média už začala zveřejňovat fotografii ukazující muslima. Ve chvíli, kdy se ukázalo, že se jedná o muslima, tak ČT přepla do módu “mlžení”, které zahrnuje následující uklidňovací techniky. “Byl to psychicky narušený jedinec a s islámem to nemá nic společného”.
Proč si myslíte, že k tomuto dochází? Proč a na základě čeho mainstream, který se u nás presentuje sloganem
,začne bezprostředně po útoku informovat o útočícím Asiatovi přesto, že si pravou identitou ještě nemohou být jisti? Kde se to vzalo? Zpráva byla samozřejmě převzatá ze zahraniční. Ale kde k té zprávě přišla zahraniční média? Očití svědci? Leda že by jimi byl odpolední průvod zrakově postížených…
Je to chytrý způsob propagandy. První informace lidi zajímá a čím později zveřejníte změnu, tím méně lidí ji vidí a méně lidí zajímá.
“Rychle, rychle musíme uklidnit občany. Vytvoříme falešnou identitu útočníka a až se provalí, že je to lež, tak už si nikdo nevzpomene”
Kdyby se na internetu neobjevila útočníkova fotografie, tak se pravdu dozvíme až po dalších 24 hodinách. A i přesto hádám, že nějakých padesát procent diváků středečního zpravodajství České televize si stále myslí, že zabíjel šílený Asiat.
A o to právě jde. “Hlavně to nesmí ovlivnit většinového voliče.” Evropské elity přece netouží po dalším Trumpovi.
A nejen Evropské elity, chystá se cenzura Youtube a Google vyhledávání, vlastně se už se pracuje na detailech..
My nechceme uklidňovat, jsme klidní.
My nejsme nevyrovnaní a zmatení, hledající sami sebe. Víme kdo jsme a co chceme Přestaňme si lhát a pojďme se bavit o realitě jako dospělí.
-fa-

Komentáře

comments