MEDIÁLNÍ TAH: Xenofobové se bouří kvůli 7 uprchlíkům, kteří mají být přiděleni do ČR – navíc 3 raději utekli

Vyšlo na IVČRN 27.4.2016 – Ještě trochu více k dovozu první várky imigrantů. tj. muslimů, na základě kvót. Už ne tak pozitivně. A už vůbec bychom se neměli nechat zmást faktem, že je jich sedm a tři ještě zdrhli. Tím spíše, že právě argumentace průměrného sluníčkáře ke zprávě zní: „Xenofobové se bouří kvůli 7 (4) uprchlíkům, haha“

Jedná se totiž o jeden z nejkřivějších a nejdrzejších „argumentů“ za poslední dobu. Vůbec nezáleží na tom, zda první várka je 7 kusů nebo 7000.  Podstata je jen a právě, že se jedná o první várku. Další tisíce jsou již Sobotkovou vládou odkývány a v Bruselu se připravuje definitivní povinné přerozdělování. Tedy povinná každoroční 3% kvóta stanovená Bruselem pro ČR  ze všech imigrantů hrnoucích se do Evropy. Což v důsledku dělá desetitisíce (10 000) muslimů ročně do ČR. Následně ještě násobeno slučováním rodin.
Říká se tomu salámová taktika a že takto budou kvóty zaváděny  jsme na IVČRN upozorňovali již před rokem..
https://www.ivcrn.cz/salamova-metoda-eu-ohledne-kvot-na-prijimani-ilegalnich-migrantu/

Shrnutí dosavadní salámové taktiky v zavádění kvót:

Květen 2015 – Brusel prosazuje „dobrovolné kvóty“ pilotního balíčku 40 000 přerozdělovaných. Na ČR připadá cca 1100. Sobotkova vláda poslušně v Bruseli přijímá.
Září 2015 – Brusel prosazuje, tentokrát již bez hrátek na dobrovolnost,  povinné kvóty druhého balíčku přerozdělovaných (120 000). Na ČR připadá cca dalších 3000. Zároveň vychází najevo (kauza Bohoušleaks), že Chovanec se jel nechat do Brusele přehlasovat a Sobotkova vláda předem rozhodla, že na rozdíl od ostatních zemí V4 tento diktát povinných kvót přijme.

Čtyři premiéři, ale jen jeden vybočuje. Najdi rozdíl…


Březen 2016 : Evropská komise ohlašuje záměr dotáhnout salámovou taktiku do konce zavedením trvalých povinných každoroční kvót na přerozdělování všech imigrantů.
Duben 2016: Sobotkova vláda realizuje první várku do ČR.

Budoucnost je jasná:
Další vývoj opět není těžké předvídat. Sobotkova vláda bude následující měsíce do médií vykřikovat, že je tvrdě proti povinným kvótám. Po předpokládaném přehlasování Německem a spol. v létě či na podzim opět sklapne podpatky a tento Bruselský diktát akceptuje jako již v tom září 2015 z něhož je právě tato první várka.

P.S. I na IVČRN se v diskuzích často vyskytuje názor, že stejně sem nepřijdou, popř. utečou do Německa. Jenže to není vůbec jisté. Součástí definitivních povinných kvót má být jednak předání pravomocí při přerozdělování centrálním azylovým agenturám EU, které budou moci volně operovat (a tedy i převážet imigranty) do jednotlivých členských zemí. Dále je součástí pravomoc vyhošťovat imigranty zpět do země, kam byly kvótou umístěni, pokud z ní utečou do jiné členské země. A v neposlední řadě součástí má být i sjednocení sociálních dávek a nárok na ně budou mít jen v zemích kam byli nakvótováni, aby neutíkali. (Je to v navrženém materiálu EK společné azylové politiky (revize Dublinkého systému). Samozřejmě “bruselštinou” alá harmonizace standardů azylové politiky a zabezpečení azylantů”.)

Komentáře

comments