Médium Zdeňka Bakaly hájí islamizaci

Vydavatelská společnost Economia patřící Zdeňku Bakalovi se zase předvedla vydáním článku “DATA MÍSTO DOJMŮ ANEB JAK PRACUJÍ ČEŠTÍ DOCENTI ISLAMOFOBIE“. Bakala se již loni pokusil vydělat na pronajímání mnoha bytů islámským migrantům, jeho médium pokračuje v hájení islámu, patrně jako příprava další islamizační akce.

Článek má za úkol zlehčovat důsledky islámské imigrace do Evropy a natírat islám narůžovo. Činí tak prohlášením faktů za mýta, přiloženými pečlivě vybranými grafy a kombinací lží.

Již název je nesmyslný, islamofobie je nesmyslné slovo, vymyšlené islamofašisty (muslimským bratrstvem), používané k oblbování hlupáků, k nálepkování odpůrců islámu a zařazování strachu z islámu mezi fobie – bezdůvodný strach. Kdyby Bakalovo médium psalo tento článek v 1938, psali by o nacistofobii?

gust-islamofobie

Co článek rozporuje:

“Jedná se o náhlou vlnu nebývalých rozměrů”

Prý, že 1 200 000 migrantů v roce 2015 bylo v pohodě, protože již rok předtím přišlo 630 000 migrantů a v roce 2013 435 000 migrantů.

Nikoli, v pohodě to není. A čísla za rok 2013 i 2014 jsou strašná. Obhajovat příchod 1 200 000 migrantů tím, že předtím přišlo také dost je ubohé. Navíc loni došlo k vytvoření stálého “muslovodu” přes Řecko – Makedonii – Srbsko – Chorvatsko – Slovinsko – Rakousko – Německo, kterým prošel milion lidí z celého islámem podmaněného světa, který se plošně radikalizuje a dodnes není jasné, kam se více než 100 000 z nich v Německu podělo.

Podle dat UN Refugee Agency se dostalo přes Středozemní moře 5x více migrantů než v 2014. Pozor ten pokles v 2016 je proto, že data jsou pouze za dva měsíce.

stredozemi-migranti

“Migranti přicházejí kvůli pozvání od Merkelové:”

Prý, že by situace byla stejná, bez ohledu na pozvání od Merkelové.

To nemá smysl rozporovat, není to argument pro nic. Německo přijímá migranty již několik let, to samo o sobě je pozvání. Bakalovo médium přikládá účelově ořezaný graf, přikládáme jiný (zdroj UN) na kterém již nechybí zbytek roku a hlavně můžete porovnat nárůst počtu migrantů mezi lety 2015 a 2016.merkel-pozvanka

“Jedná se o invazi, místo rodin přichází jen bojeschopní muži

Bakalovo médium se snaží vyvrátit fakt, že většina islámských imigrantů jsou mladí muži. K tomu používají graf bez jakéhokoli zdroje. Jak také jinak ;).

Faktem je, že většina imigrantů jsou muži. Lze doložit například statistikou ze Švédska, kde obrovské množství mužských muslimských migrantů zvyšuje podíl mužů v 16-17 letech na 123 mužů na 100 žen, což je demografická katastrofa.
10271630_813187032142597_1529048134357750632_n

Muslimové samozřejmě dívky nepustí do Evropy samotné, velmi dobře tuší, že by se z nich rychle staly exmuslimky. V islámu je drží i skrze možnost vraždy ze cti.

Taktéž statistiky německé tajné služby hovoří o migraci jako o 70% až 80% mladých mužů.

“Další lži se týkají tvrzení o hordách zaostalých analfabetů neschopných si v Evropě bez sociálního pracovníka ani koupit chleba”


Článek se zde snaží představit islámské migranty jako vzdělance. Zde se pro jistotu drží pouze čísel ze Sýrie, která měla to štěstí, že byla za Asada ve vzdělání sekulární (rozuměj – neislámská).
Avšak jaká jsou skutečná čísla? To můžeme zjistit pomocí mapy výskytu negramotnosti, kde se nám muslimské země rozsvítí jak vánoční stromeček. Zatímco celý neislámský svět je převážně tmavě modrý (97%+ lidí je gramotných), jen v islámském světě najdeme státy jako Afghánistán, Mali, Niger, Burkina, kde je méně než 35% gramotných. Z Afghánistánu přichází největší množství mladíků hned po Sýrii a Iráku. V Sýrii je gramotných jen 80-90%, v Iráku jen 70%-80%. této úrovně gramotnosti dosáhly České země již někdy v 19. století.

Analfabetismo2013unesco

“Uprchlíci dramaticky zvyšují kriminalitu”

Článek se nám snaží vsugerovat, že islámští migranti jsou jehňátka.

Jak je to však ve skutečnosti? To vám těžko někdo řekne přesně. Data z nejvíc dotčených zemí – Německa a Švédska jsou falšována a statiky “zlepšovány”. V roce 2015 Němci statistiky migrantské kriminality ani neevidovali. Taktéž na část kriminality ani na to policie nemá čas. Němci se pokusili zatlouct informace i o sexuálních útocích migrantů na německé ženy z Nového roku, podobně tak činili dlouhodobě Švédové.

Němci už mají plné zuby cenzury a pomocí jakéhosi samizdatu dávají dohromady statistiku případů sexuálních útoků nezávisle na prolhaných úřadech. Za leden 2016 jde o 510 případů, které lze doložit zdrojem z lokálních novin nebo z policejních zpráv. Toto se do cenzurovaných českých médií nemá šanci dostat vůbec. Psali jsme o tom zde.

“S uprchlíky přichází terorismus:”

V této části se Bakalovo médium snaží vysvětlit, že s migranty nepřichází terorismus.

Ve skutečnosti je teror pro islám přirozený. V roce 2015 zemřelo na islámský terorismus přes 30 000 lidí, ale o většině případů se nikdy nedovíte, protože se dějí v muslimských zemích a tam už to bereme jako normální stav. Sunnita se omotá bombami a exploduje na šíitském trhu, sunnita exploduje v autobuse šíitů, Boko Haram vyhladí dvě tři křesťanské vesnice… Za posledních třicet dní zemřelo na islámský terorismus 1590 lidí, ale o tom se nepíše, takže to “neexistuje”.
Pamatujme, že aktéři Charlie Hebdo, pařížského masakru 13. listopadu a řady dalších islámských útoků v EU byli původně imigranti. Nebo jejich rodiče a děcka se zradikalizovala až v evropských mešitách. Pokud se v nich jako v té brněnské vykládá, že je třeba děti učit nenávisti k nemuslimům, diví se někdo?

Taktéž nejde zdaleka jen o Islámský stát. Podobných teroristických islámských uskupení je stále více.
508

“Imigranti mají názory neslučitelné s naší společností”

V této části nám Bakalovo médium vysvětluje, že naše myšlení je podobně zvrácené, jako to přikazované islámem, takže je to vlastně jedno, kdo sem přijde.

To je samozřejmě nesmysl. V České republice máme Ústavu stanovující rovnoprávnost žen, taktéž nehlásáme vraždu za odpadlictví, nevraždíme homosexuály, nekamenujeme, neproklínáme pětkrát denně nemuslimy v takzvané modlitbě.
Tyto věci si nemyslí všichni muslimové, ale islám jim to přikazuje. A mnozí z nich si to myslí. N4PtXcK

“Islám je náboženství zla”

Zde se nás Bakalovo médium snaží přesvědčit, že ideologie, na základě jejíž svatých textů páchají nyní muslimové na území Sýrie a Iráku nejodpornější možné zločiny, je ok. Snaží se argumentovat zlými křesťany v minulosti, jako by se minulost dala změnit.

Přitom příkazy proti nemuslimům jsou v koránu jasně dané a vraždící muslimové citují právě ty. Proč je islám ideologií zla je sepsáno třeba zde.

“Uprchlíci se mají vrátit a bojovat”

Zde souhlas, ti bojovat s Islámským státem nepůjdou. Proč střílet na vlastní. Navíc islám potlačuje vlastenectví, smiřme se s tím, že je jejich země nezajímá.

Závěr

Médiu Zdeňka Bakaly se “povedlo” sesmolit článek delší než strana A4, muselo to dát spoustu práce, proto to spamují po celém internetu. Snad tato reakce pomůže k pochopení toho, proč to dělají a že jsou to nesmysly. Snaží se banalizovat nebezpečí islámu a islámských imigrantů. Že by byly v přípravě nějaké ubytovny nebo byty?

Komentáře

comments