MF Dnes přináší obsáhlý rozhovor s prezidentem Zemanem na aktuální závažné dění kolem nás

Vyšlo na IVČRN dne 26.11.2015 (link)

Velký několikastránkový rozhovor s prezidentem v MF DNES:

12310648_10153772761027938_147198455665856833_n

Premiér přehlíží reálné nebezpečí a ohrožuje bezpečnost státu.Svou nerozhodností a řadou dalších zdánlivě humanistických gest, která nedoceňují reálné nebezpečí,“ tvrdí o Sobotkovi Zeman a dodává: „Za to všechno ponese plnou odpovědnost.“

Kultura náboženské nenávisti je kultura, která se vyskytuje všude tam, kde muslimové považují nevěřící, ať už jsou to křesťané, ateisté, nebo příslušníci jiných vyznání, za lidi druhé kategorie. Za lidi, kteří – abych citoval posvátné muslimské texty – mají být buď vyhubeni, nebo mají sloužit jako sluhové, nechci říci otroci. To je skutečně kultura náboženské nenávisti. Jiná náboženství takovou nenávistí vůči nevěřícím neoplývají. I když jsem ochoten plně přiznat, že ve středověku bylo křesťanství v podobné pozici, jako je dnes islám.”

Osobně bych vedl kritiku islámu například na základě toho, že vylučuje polovinu populace, tedy ženy, z veřejného života, že jim omezuje přístup ke vzdělání i přístup k veřejným funkcím. To je kritika, která má právo existovat, stejně jako kritika jakéhokoli jiného náboženství.”

Po vašem vystoupení na Albertově nikdo nevěnoval pozornost tomu, co jste řekl, ale s kým jste stál na pódiu. Postavil byste se po této zkušenosti na stejné pódium s panem Konvičkou znovu?

Ale já bych se klidně postavil na stejné pódium třeba i s panem Kalouskem, s panem Fialou, s panem Sobotkou, přejete-li si, ale to by museli rozhodnout organizátoři této akce, nikoli já. Už jednou jsem vám řekl, že nejsem ani kádrovák, ani cenzor.”

za 16,- SMS celé ve vašem počítači. Neváhejte, stojí to za to. http://www.mfdnes.cz/ctecka.aspx


Diskuze:

Velký několikastránkový rozhovor s prezidentem v MF DNES: Premiér přehlíží reálné nebezpečí a ohrožuje bezpečnost stá…

Posted by Islám v České republice nechceme on 26. listopad 2015

Komentáře

comments