Miroslav Macek: Německo. Dvakrát skoro zničilo Evropu, dvakrát prohrálo a zkouší to potřetí…

Vyšlo na IVČRN dne 20.10.2015 (link)

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Miroslav-Macek-Nemecko-Dvakrat-skoro-znicilo-Evropu-dvakrat-prohralo-a-zkousi-to-potreti-403141

Německo ne. Německo jsme dnes viděli na demonstraci PEGIDY v Drážďanech.

Ale německé sluníčkové, pravdoláskyplné, dobroserné, etnomasochistické (j)elity, ty ano. Ty ničí, co mohou.

Ale nejen německé. Z článku jasně vyplývá, že americké (j)elity na tom nejsou o mnoho lépe, jaké jsou české (j)elity, to víme všichni.

Je to, obáváme se, “krize demokratického vládnutí“, jak současnou situaci kdesi označil Petr Robejšek…

Ostatně, zde je očité svědectví Martina Konvičky, který se včera osobně zúčastnil demonstrace Pegida v Drážďanech:

“Mám-li podat očité svědectví, tak to o “potyčkách” není úplně pravda

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Pomlacena-ceska-vyprava-prijela-z-akce-Pegidy-Poslance-trefili-dlazebni-kostkou-Slunicka-pry-plivala-a-hazela-lahve-404239

V reálu to vypadalo tak, že na náměstí přeplněné odpůrci sebevražedné islamizační politiky (cca 50 000 osob) se z několika stran snažila protlačit hysterická sluníčka, která měla několik menších demonstrací na okolních menších náměstích. Skupiny oddělovaly dvojité policejní kordony, “antonů” tam bylo tolik, že byste je v celé ČR nejspíš nedali dohromady.

Lidi z PEGIDA byli až neuvěřitelně ukáznění – a řečníci ke kázni, slušnosti vůči policii atd., též opakovaně vyzývali. Naopak anarcho-sebevražedná slunka se chovala nepříčetně. To od nich lítaly dělbuchy, šutráky a podobně.

Pokud mě něco šokovalo, tak to, že těch slunek bylo tolik – mediální odhad “10-20 000” může být správně. A také to, že mezi slunky opravdu převažovala mládež – rachitické typy okolo 20 let – zatímco v PEGIDU podporovali lidé všech věků a typů, ale spíš 30+ a spíš urostlejší chasníci a maminy. Samozřejmě kdyby Pegiďáci chtěli, rozmáznou čacké “anarchisty” než by ti řekli “Guten Abend”…. jenže nechtěli.”

12065983_600327176771696_666411366839601123_n

A na závěr, včerejší demo Pegida očima Milana Roháče:

Tak, i já napíšu můj dojem ze včerejší účasti na Demonstraci PEGIDA 1 YEAR Anniversary… Cesta do Drážďan byla super a odsýpala v opravdu příjemné konverzaci. Když jsme dojeli do Drážďan. byli jsme nadšeni tou masou lidí která už byla na náměstí, ale to nejúžasnější teprve přišlo, když jsme zvedli České vlajky a prapor Bloku tak nás vítal ohromný aplaus, jak na fotbalovém stadionu… bylo to prostě dokonalé. Desítky Němců nás zdravili ahoj, nebo nějakou lámanou češtinou (ale moc hezky). Udělali nám uličku až k podiu a tam jsme se setkali se zbytkem naší výpravy. Všichni na té akci byli srdeční milý a usměvavý. Lutz Bachmann zahájil skvěle svým projevem a rozdal lidem sušenky s logem Pegida (super nápad). Pak se ujal slova Marek Černoch, projev byl krátký a výstižný, jeho slova překládala Hedvika Dobrozemská. Holka nezávidím jak si to měla těžký před takovým davem, nedivím se že jsi byla nervózní, to že ses občas zadrhla naprosto chápu, já bych asi zůstal jak tvrdé Y . Pak mluvil Italský poslanec a mnoho dalších řečníků, z nichž někteří opravdu přeháněli délku projevu, to jediné byl možná ne úplně povedené. Ale, skvělá videa k výročí, a atmosféra k nezaplacení. Když jsem si myslel, že náš program končí, tak jsem byl na omylu. O další “zpestření” se nám postarali místní sluníčkoví zasranci. Jinak to opravdu nazvat neumím. Jejich agresivita a neuvěřitelné zloba, mě naprosto šokovala. Stejně tak i outfit který měli na své akci, Zatím co Pegiďáci přišli v civilu, tak sluncata přišla rovnou v bojovém, kapuce, šály a šátky přes obličej, sluneční brýle (ve tmě!), kšiltovky aj. aby zamaskovali svou totožnost. Už během akce se pokusili se doslova probít na náměstí k PEGIDĚ, ale díky policii neuspěli. Po demonstraci, však zneužili toho, že se lidé rozcházeli ke svým domovům, a začali je napadat během jejich odchodu. Útoky to byly nanejvýš zbabělé a zákeřné, ve vyšším počtu a ze zálohy. Korunu pak svému srabství a ubohosti nasadili, když zaútočili i na naši skupinku z mostu, nejprve plivanci, pak kasrem, lahvemi od piva a nakonec dlažební kostkou, Marek Černoch to odnesl naštěstí jen modřinami, tedy doufám. Ale i přes ubohost místních sluncových šmejdů, bych tuto akci označil za povedenou a zdařilou. Chci moc poděkovat všem zúčastněným, německé policii, že se s těmi zmetky nepárala a především pak lidem z Úsvitu, Marek Černoch, Miroslav Lidinský, Olga Havlová. Díky skvělá akce a pojedu zase znovu a rád!!!!”


 

Diskuze:

Německo ne. Německo jsme dnes viděli na demonstraci PEGIDY v Drážďanech. Ale německé sluníčkové, pravdoláskyplné,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 19. říjen 2015

Komentáře

comments