Mohamedán Eslam (25) si našel starší Češku a chce EU pas

Dnešní Novinky.cz přináší naprosto šílený příběh jakési stárnoucí (40) ženy z Třebíče, jméněm Hana Písková Moneam, která prchla do Prahy aby zde mohla žít se svým o 15 let mladším Machmůdem svůj – citujeme – “kosmopolitní” sen(!)

“Nynější majitelka biokadeřnického salónu v Praze se do hlavního města přesunula z Třebíče kvůli manželovi, Egypťanovi. Jmenuje se Eslam Abdel Moneam Muhammad ElSayed Hassan. Jeho žena mu říká jednoduše Sam. Chtěla, aby spolu žili v kosmopolitnějším městě. Zatím se to ale nedaří.”

České úřady zatím vdavechtivému mohamedánovi Eslamu Muhammadovi Povolení k pobytu nevydali, případ budeme nicméně dále sledovat.

Muslim zatím žije ve Spojených arabských emirátech, kam se jeho česká manželka ze záhadných důvodů nechce přestěhovat.

Pro Českou republiku, nakonec možná pro všechny, by se navíc jednalo o win-win situaci. Hana je již na hranici fertilního věku, své má odpracováno – pokud chce muslima, ať se o tedy její chřadnoucí tělesnou schránku i dúchod postará muslimská Ummah.

Chtějí ovečky, mají je mít.

Tímto vyzýváme paní Hanu Moneam k opuštení republiky a úředním vyvrcholení jejího sňatku s muslimem – tedy vzdání se českého občanství.

zdroj: https://www.novinky.cz/zena/458331-pribehy-zen-ktere-vanoce-neslavi.html

Komentáře

comments