Mohamedovo doupě Brno

V roce 1998 oficiálně začala islamizace České republiky výstavbou první mešity v Brně, i přes nesouhlas místních a křesťanských spolků. Deset let se o dění uvnitř nic nevědělo. Potom jeden exmuslim vynesl pár kauz, které si nyní představíme.

Příběhy brněnské mešity I – kázání o vraždění Židů

V roce 2008 konvertita k islámu Lukáš Větrovec (dnes známý jako Alija Harisović), toho času kazatel (!) přednesl v mešitě kázání o zabíjení židů muslimy.

lukas_ali_vetrovec_pic

Soudný den nenastoupí, dokud muslimové nepovedou válku proti Židům. Muslimové je budou zabíjet tak, že se zbývající Židé budou schovávat za balvany a stromy. A pak kámen nebo strom promluví: Muslime, služebníče boží, tam za mnou je Žid, přijď a zabij ho.“

Policie ČR v roce 2011 vyhodnotila nahrávku jako trestný čin (Hanobení etnické skupiny, národa a přesvědčení), bohužel již promlčený. Větrovec si ten text z hlavy nevymyslel, šlo o citaci Mohameda, jeden z nejznámějších protižidovských hadísů. Podobné věci, i když ne tak upřímné, lze najít v Mein Kampfu.

V médiích kauza měla celkem ohlas, ozvali se i zástupci židů. Fascinující je proměna obyčejného českého kluka v nenávistného muslimského kazatele, kterého najednou nejvíc na světě trápí židé, které patrně ani neviděl. Problém však není ve Větrovcovi, ale v ideologii, která to z něj vytvořila. Mešita není „něco jako kostel“. V loňském roce ovlivnily mešity v západní Evropě mnoho muslimů natolik, že jich tisíce odešly bojovat do Islámského státu. Funkční stát by měl dění v mešitách na svém území monitorovat a nahrávat, jako se tomu děje například v New Yorku.

Odkazy:

–http://brno.idnes.cz/policie-kazani-v-brnenske-mesite-bylo-trestne-je-ale-promlcene-pbq-/brno-zpravy.aspx?c=A120526_1783737_brno-zpravy_bor
http://www.fzo.cz/1573/prohlaseni-federace-zidovskych-obci-v-cr-zidovske-obce-v-praze-a-zidovskeho-muzea-v-praze/
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Pobijte-Zidy-musi-mit-strach-Kazani-ceskeho-muslima-vydesilo-politiky-216375
– hadíth s Mohamedovým protižidovským výrokem: http://en.wikipedia.org/wiki/Islam_and_antisemitism#Hadith
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/76356-americke-urady-oznacily-mesity-za-teroristicke-organizace/

Nahrávka kázání:

 

Příběhy brněnské mešity II – zbraně a střelba

Představte si, že by křesťané do kostela přinesli napodobeniny samopalů, stříleli s věřícími na terč a fotili se u toho. Divné že? Tak přesně toto chování je zdokumentováno v brněnské mešitě. Dokonce tam mělo dojít ke střelbě ostrými, byť patrně jen omylem, to je tak když neschopáci mají zbraně.

vetrovec_brno_mesita_zbrane_pic

Můžeme jen spekulovat, k čemu výcvik v mešitě sloužil a zda se to tak děje i v dalších mešitách. Připomeňme, že ze Západní Evropy loni prokazatelně odešly tisíce v mešitách zfanatizovaných muslimů včetně konvertitů (poturčenců) bojovat do Islámského státu a nějaký výcvik se jistě hodil.

10417441_10153101246142938_3922935903004796101_n

Už v roce 2013 islamistická skupina Sharia4Czechia (Cesta k víře pro Česko) svolávala džihádisty k odjezdu do Sýrie, kde vznikal Islámský stát. Přišly nám i zprávy, že muslimové hojně navštěvují české střelnice a učí se zacházet s různými zbraněmi.

10954534_10153101246177938_5959334682409944645_o

Zdroje:
http://zpravy.idnes.cz/muslimove-v-brnenske-me…/domaci.aspx
http://zpravy.idnes.cz/pojdte-bojovat-do-syrie…/domaci.aspx…
http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/…/Ozbrojeni-muslimove-v-br…
http://ziegler.blog.idnes.cz/…/Slouzi-brnenska-mesita-vycvi…

Příběhy brněnské mešity III – učte děti nenávidět nevěřící a bijte je.

1) Muneeb Hassan Alrawi, předseda Ústředí muslimských obcí v České republice, kázal v brněnské mešitě o nutnosti učit děti nenávidět nevěřící (nemuslimy).

Nenávist ke všemu neislámskému je v islámu pevně zakořeněna, v Koránu se stále řeší, jak vést džidád, jak se chovat k porobeným a otrokům. Podobná kázání v mešitách Západních států přispěla ke zvýšení kriminality vůči původní populaci, nejvíce je to vidět ve Švédsku ale i problémy v Británii a dalších zemích se i přes tutlání pravdy občas dostávají do médií. A samozřejmě ti nejvíc nenávidějící dávají svou odmala naučenou nenávist skrze terorismus.

Citace: „ Tvá povinnost je v tomto období vlastně naučit ho milovat islám, aby se stal muslimem a nauč ho nenávist kufr (nevěřící)

alrawi_brno_mesita

2) Taktéž kázal o nutnosti děti BÍT, pokud odmítají žít podle diktátu islámu (naučit se modlitbu v sedmi letech). V některých muslimských rodinách jsou islámem tak poškozené přirozené příbuzenské vazby, že rodiče nebo sourozenci zavraždí dceru či sestru, která nechtěla žít dle islámu. Říká se tomu „vražda ze cti“, konstrukt newspeaku. Záznam kázání Alrawiho dokazuje, že islám poštvává rodiče proti vlastním dětem už v útlém věku. Islám je vyvoláváním nenávisti v rodině oproti všem ostatním náboženstvím a ideologiím unikátní, ani nacisté nebo komunisté nedonutili rodiče vraždit své děti, které by chtěly žít jinak.

Citace: Asi všichni znáte bratři a sestry ten výrok, od proroka Mohameda, který říká:“Naučte své dětí šahádsaláh(modlitba) v sedmi letech. A můžete je bít v deseti letech, pokud to neučiní. Ta doba, bratři a sestry, je nesmírně nebezpečná …

alrawi_mesita_brno_kazani

Stát, který nechává na svém území kázat lidi jako jako je Alrawi ideologii jako islám, je pro ostudu.

Zdroje:
http://www.reflex.cz/…/cesky-nejvyssi-muslim-alrawi-bojujte…
http://www.osacr.cz/…/sef-ceskych-muslimu-alrawi-ucte-deti…/
http://brnensky.denik.cz/…/alrawiho-kazani-proveri-urednici…

 

 

Komentáře

comments