Mučení jehňátek. Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš

Mlčení a ticho kolem dobrovolnému přijetí 6200 muslimských imigrantů slíbeného servilním premiérem Sobotkou je až ohlušující. A to i navzdory rozruchu kolem půl miliardy korun slíbené neziskovému sektoru za jejich “integraci”. Neziskovky
peníze nakonec tiše odmítly jako nedostatečné!

Jiří_Drahoš Czech Autor: Wikipedia user Packa
Zdroj: wikipedia.org

Mlčení jehňátek evokuje čerstvě rozhodnutý kandidát na prezidenta Jiří Drahoš. Podobně jako doktor Hannibal Lecter ze zmíněného filmu má kultivované vystupování, zdánlivě milou osobnost i vysokou inteligenci. Jiří Drahoš není vrah nebo snad zločinec, je hlavně ohebný, pod tlakem ustupuje, je to nemastný a neslaný úředník se silnými vazbami na KDU-ČSL a podporuje ho multikulturní TOP09. Tyto strany migraci a islám podporují, a o svých oponentech se vyjadřují jako o nacistech, extremistech, a pan Drahoš na tom není jinak.
V minulosti například podpořil uzavřenou a jednostrannou debatu o islámu na akademické půdě a současně zasáhl proti výstavě ženských aktů(2), to znamená, že podporuje cenzuru a nesvobodu. Zároveň ani on nejde pro slova o extremismu normálních, zákona dbalých občanů daleko(3).
Shrnuto jedním slovem – NEVOLITELNÝ.

Světově uznávaný vědec Richard Dawkins, by se panu Drahošovi za některá jeho povýšená vyjádření vysmál.

Ticho kolem této hrozby prolamuje jen prezident Miloš Zeman na svých setkáních s občany (1). Mlčení vlády i neziskovek, které by rády zatnuly ještě větší sekyru do státního rozpočtu lze snadno vysvětlit – blíží se volby. Politické strany jako ČSSD, TOP 09 i ANO moc dobře cítí nevoli obyvatelstva k migraci i své vesměs klesající preference. Vědí, že otevření tohoto tématu jim rozhodně hlasy nepřinese. A zmíněné neziskovky jsou s těmito stranami dobře srostlé, tedy tu chvíli do voleb takticky vydrží na dietním rozpočtu.
A po volbách ? Nu, další 4 roky bude jistota tučných grantů a optimistických rozpočtů a volič bude dál jen obtížným hmyzem.

Tomáš Pícl ve svém blogu napsal:

Mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček napsal 8 tweetů, ve kterých popsal, jaké vlastnosti by neměl mít český prezident.
Lidé z okolí čerstvě ohlášeného kandidáta na funkci prezidenta naprosto neomylně odhalili, že Ovčáčkův popis špatných vlastností a mizerných předpokladů sedí na Jiřího Drahoše.

-JK-

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migrace-Zeman-tvrde-uderil-proti-Sobotkove-vlade-480606

http://zpravy.idnes.cz/knihovna-av-cr-kvuli-sexismu-zrusila-vystavu-aktu-f8c-/domaci.aspx?c=A151106_112821_domaci_fer

http://zpravy.idnes.cz/drahosovo-louceni-v-cele-akademie-ved-dss-/domaci.aspx?c=A170321_093514_domaci_kop

Komentáře

comments