Multikulti, proimigrační a proislámská propaganda v ČR nabírá na obrátkách

Vyšlo na IVČRN dne 2.10.2015 (link)

O jednotlivých kauzách informujeme na IVČRN průběžně, ale je dobré si udělat menší shrnutí, aby se tato propaganda vyjevila v „celé kráse“. Shrnutí se přitom týká pouze (!) státní propagandy, tj. kterou přímo provozují, šíří, podporují a financují státní a veřejnoprávní orgány a instituce.

pic_black_šabatová

– Proti nekritické propagandě krás islámu cílené na nejmenší děti ve školách jsme bojovali na IVČRN už před rokem. Propagandu se podařilo do značné míry utlumit i díky silnému odporu české veřejnosti, rodičů dětí a následnému odebrání původní záštity ministerstva školství nad projektem.
https://www.ivcrn.cz/propaganda-islamu-na-ceskych-skolach-1…/
http://www.novinky.cz/…/347471-ministerstvo-skolstvi-zrusil…

– S nástupem do funkce ministryně školství- multikulti svazačky Valachové, bývalé asistentky Dienstbiera či Šabatové, se nám tato propaganda do českých škol vrací oknem.
https://www.ivcrn.cz/a-tohle-nam-vladne/
https://www.ivcrn.cz/vzkazujeme-ministryni-skolstvi-valacho…/

sabatova_valachova

– Sociálně-inženýrské experimenty, které prosazuje z pozice ministra již zmíněný Dienstbier a z pozice ombudsmanky Šabatová, jsou všeobecně známy. Podpora zahalování na českých školách, snahy o kriminalizaci kritiky islámu, prosazování přijímání desetitisíců imigrantů, navyšování dotací „neziskovkám“ atd.
https://www.ivcrn.cz/ivcrn-proti-posileni-pravomoci-ombudsm…/
https://www.ivcrn.cz/vlada-cr-7500-az-15-000-fakticky-nasob…/

valachova_dienstbier

-Martin Konvička píše na blogu, na základě dopisu policisty, o velmi pravděpodobné propagandě islámu v policejních sborech:
http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/…/depese-policejni-pris…

pic_bezte_domu– Proimigrační a multikulti propaganda České televize je rovněž veřejnosti všeobecně známa. Výběrové „hluboké lidské příběhy“ o imigrantech, selektivní zpravodajství o přínosech imigrace, předplacené místo ve zpravodajských pořadech pro všechny ty Faltové a Rozumky z „neziskovek“ a naopak ignorování hlasu protistrany, která reprezentuje dle průzkumů až 90% občanů ČR. Prozatimním vrcholem hnusu byl tento pořad cílený na nejmenší děti:
https://www.ivcrn.cz/mira-propagandistickeho-hnusu-na-ct-uz…/

-tzv. Konsorcium nevládních organizací pracující s migranty sepsalo manifest v němž z pozice nikým nevolených osob a proti odporu drtivé většiny občanů ČR požadují změkčení imigrační politiky ČR. „Neziskovky“ sdružené v tomto konsorciu jsou dotovány stamiliony korun ročně z veřejných rozpočtů ČR a EU.
https://www.ivcrn.cz/martin-ambros-jak-neziskovky-kradou-wi…/
http://zpravy.idnes.cz/konsorcium-nevladnich-o…/domaci.aspx…

multikulturalismus_islam

-Závěrem tohoto jistě neúplného shrnutí lze ještě zmínit příznivcům IVČRN jistě dobře známou multikulti a potažmo proimigrační a proislámskou propagandu „ hatefree culture“. HFC je projekt spadající pod státní Agenturu pro sociální začleňování a potažmo ministra Dienstbiera. Financován je každoročními dotacemi v řádech milionů z peněz českých daňových poplatníků a Norských fondů. Včetně na platy jejich profesionálních aktivistů a trollů.
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/…/mezi-obchodniky-s-r…

pic_multikulturalisté

Diskuze:

Multikulti, proimigrační a proislámská propaganda v ČR nabírá na obrátkách.O jednotlivých kauzách informujeme na IVČRN…

Posted by Islám v České republice nechceme on 2. říjen 2015

Komentáře

comments