“Multikulturalismus uspěl”. Tvrdí navzdory syrovým přiznáním pravého opaku mnoha politiků Evorpy i světa Martin Šimáček, ředitel Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády ČR

Vyšlo na IVČRN dne 20.1.2015 (link)

“Multikulturalismus uspěl a je nadále naší největší šancí na pokojné soužití nejen v Euroatlantickém světě, ale na celé planetě“ – ne, takhle nezačíná nějaký politicky nekorektní vtip, nýbrž blog ředitele Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády ČR Martina Šimáčka.

Co na tom, že multikulturalismus oficiálně prohlásili za mrtvý kancléřka Merkelová (2010), prezident Sarkozy (2011) či premiér Cameron (2011) – pan Šimáček to prostě ví lépe. Aby taky ne. Kdyby připustil, že on a jemu podobní soudruzi někde udělali chybu, třeba by přišel pro neschopnost o koryto a musel by si (fuj!) vydělávat poctivě, místo aby čerpal tu vládní, tu evropské, tu norské dotace za lživé, pokrytecké kecy.

multikulturalismus_nacismus
Šimáček píše, že selhaly „sociální či sociálně-inkluzivní a přistěhovalecké politiky euroatlantického prostoru“ a velkoryse přehlíží, že ze všech menšin, které sem v posledních 50. letech přišly, má Evropa nezvládnutelné problémy pouze s vyznavači islámu.
Šimáčku, pokud jsme my Evropané tak netolerantní ksindl, proč sem muslimové ve velkém migrují? Proč se evropští hinduisté (jen v Británii jich žijí 2 miliony), pravoslavní křesťané (stovky tisíc v každé větší evropské zemi), desítky tisíc německých Koptů, nebo tisíce českých Vietnamců integrují ve srovnání s vyznavači islámu velmi dobře?
Odpovědi na tyto otázky od pana Šimáčka neuslyšíme. Pan Šimáček je totiž nad každodenní realitu, stejně jako nad opravdovou, produktivní práci, jednoduše povznesen a my, daně platící občané, jsme tu pouze od toho, abychom Šimáčkovi cinkali do kasičky.
Hanba tobě, Šimáčku!

http://blog.aktualne.cz/blogy/martin-simacek.php…
http://www.noramb.cz/…/Norske-fondy-podpoi-kampa-proti-ra…/…

Diskuze:

Komentáře

comments