Muslim, který se zřekne islámu, si zaslouží smrt, stanoví zákoník Saúdské Arábie. Stejný zákon nosí v srdci i rodina mladé Syřanky Rany

Vyšlo na IVČRN FB dne 27.2.2016  – Na islamofilní lidovky velmi neobvyklý článek.
Pár dodatků:
“Muslim, který se zřekne islámu, si zaslouží smrt, stanoví zákoník Saúdské Arábie.”  – Nejen Saudské Arábie, ale všech muslostátů, kde vychází právo ze šaríe. ranin-utekodislamu-vicenewsŠaría je mimochodem oblíbeným zákoníkem vládního projektu Hate Free hatefree.cz/blo/clanky/1163-proc-se-nebat-sariy , bez ohledu na to, že Evropský soud pro lidská práva rozhodl, že šaría je nekompatibilní s principy demokracie https://en.wikipedia.org/wiki/Sharia#Compatibility_with_democracy. To naší vládě nevadí, když financuje takový projekt podporující soudně prokázanou nenávist?

Navíc 11. března 2002 došlo v jedné dívčí škole v Mekce k požáru. Muslimská mravní policie však zabránila dívkám, aby z hořící budovy utekly. Proč? Nebyly v tu chvíli zakryty pod obvyklými černými hadry! Muslimové dali přednost “cti” dívek, před jejich životem. 15 dívek uhořelo, 50 utrpělo popáleniny.

Saúdská Arábie se řídí právem šaría. To je ta odporná snůška příkazů, které velebí vládní projekt Hate Free www.hatefree.cz/blo/clanky/1163-proc-se-nebat-sariy.

„Snila jsem o tom, že půjdu ulicí, sama, jako normální člověk. Jít jen sama se sebou, nezahalená, bez hidžábu, bez nikábu. A beze strachu, že mě někdo zabije jen proto, že jsem ateistka.“ – Ateisté jsou pro islám tím nejhorším na světě, zde pár muslimských reakcí na Twitteru: www.ivcrn.cz/co-pisi-muslimove-o-ateistech-na-twitteru/

“Ve slavné mešitě v Mekce se Rana odhodlala ke vzdornému gestu. Do ruky vzala papír s anglickým nápisem Atheist Republic, zacílila objektiv telefonu a zmáčkla spoušť.” – Mohamed a tedy islám nenávidí ženy, protože jestli to někdo zevnitř rozloží, budou to ony.

„Když mě bratr zbil, pokusila jsem se zabít,“ – kolika exmuslimkám se v podobném případě sebevražda podařila… všechny mají kolaboranti s islámem na svědomí.

Článek na lidovkách: http://www.lidovky.cz/zabili-by-me-a-ja-chci-tancit-na-ulici-ranin-utek-z-okovu-za-svobodou-1f1-/zpravy-svet.aspx?c=A160226_180428_ln_zahranici_msl

 

Komentáře

comments