Muslim má prostě bohem dané, že je vyvoleným. Proto také muslimem je, že?

Vyšlo na IVČRN dne 9.9.2015 (link)

krakoran

Islámský stát praktikuje islám stejný, jako praktikoval prorok Mohamed. I Mohamed uložil platit židům a křesťanům daň 50% z toho, co vydělali – džiziji.

Z pohledu islámu podřadná sorta lidí (křesťané a židé) – dhimmi (lidé knihy) – nesměla ukazovat veřejně své náboženské symboly, ani se veřejně modlit. Dhimmi nesměl být nadřízeným muslima. Když šel muslim po ulici, dhimmi se museli uhnout ke straně. Dhimmi nesměli opravovat kostely, nesměli si brát za ženy muslimky a když dhimmi přišel platit džiziju (daň za to, že jej muslimové nechali žít), dhimmi měl být muslimem ponížen – třeba pohlavkem. Z kreseb víme, že dhimmi dával muslimovi džiziji v pokleku.

Taková praxe, i když ne vždy úplně stejně a ne vždy stoprocentně, byla v průběhu 1 400 let praktikována v různých muslimských, či muslimy okupovaných, zemích.

Taková praxe je muslimy praktikována i dnes. Muslim má prostě bohem dané, že je vyvoleným. Proto také muslimem je, že? A z této pozice jedná. Každý nemuslim je káfir. A káfira muslim může zabít, zotročit, konvertovat nebo z něj udělat dhimmi – podřadného člověka, který na muslima pracuje.

Upozorňuji, že nepíši o všech a každém, kdo si o sobě myslí, že jsou muslimové. Píši o muslimech, kteří jsou řádnými muslimy z pohledu islámské doktríny, tedy z pohledu koránu (i medínského), z pohledu následování života proroka Mohameda včetně propagování islámského práva šaría a praktikování džihádu – šíření islámu. Píšu o muslimech, kteří praktikují učení předané prorokem Mohamedem, nikoliv o naivních lidech, kteří si o islámu přečetli pár vět, mnohdy ani to ne, oblékli se po vzoru arabské kultury a nyní žijí v přesvědčení, že islám je mírumilovné náboženství.

http://news.ivcrn.cz/301-islamsky-stat-pripravil-pro-krestany-jedenactibodovou-smlouvu-na-preziti

alrawi_abbas_koran

Diskuze:

Islámský stát praktikuje islám stejný, jako praktikoval prorok Mohamed. I Mohamed uložil platit židům a křesťanům daň…

Posted by Islám v České republice nechceme on 9. září 2015

Komentáře

comments