Muslimové vyhlašují džihád proti psům!

Vyšlo na IVČRN dne 2.11.2014 (link)

V holandském Haagu prohlásil městský zastupitel tureckého původu Hasan Küçük, že chov psů je týrání zvířat a jejich držení by se mělo posuzovat jako trestný čin.
Ve Španělském městě Lérida zase požadují, aby lidé se psy nechodili po veřejných prostranstvích, a dokonce požadují, aby psům bylo zakázáno cestovat všemi veřejnými dopravními prostředky – včetně MHD. Muslimové řekli, že přítomnost psů v Lérida porušuje jejich svobodu náboženského vyznání a jejich právo žít podle islámských zásad. Poté, co místní radnice odmítla požadavky muslimů, zažilo město vlnu otrav psů.
Podle některých odhadů ČR patří mezi „pejskaři” na špičku – chováme zde cca čtyři a půl miliónů psů. Minimálně jeden milion z nich jsou obranářská (a podobná) plemena. Kdy se najde mezi politiky pitomec, který se bude snažit vyjít muslimům vstříc a předloží podobný ztřeštěný návrh zákona, který by chovatele psů diskriminoval? Co Šabatová?

Islám a pes:http://wikiislam.net/wiki/Pes_a_isl%C3%A1m_(Kor%C3%A1n,_Prorok_Mohamed_a_isl%C3%A1m%C5%A1t%C3%AD_u%C4%8Denci_o_psech)

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments