Muslimové vymýšlejí další zrůdné způsoby vraždění

Vyšlo na IVČRN dne 13.8.2015 (link)

Muslimové z Islámského státu nám už ukázali podřezávání hrdel lidí, střílení do hlavy a házení těl do řeky, až v ní tekla rudá voda, upalování zajatců za živa, hromadné utopení v kleci, shazování lidí z vysokých budov a další. Nyní džihádisté z IS přicházejí s novým způsobem zabíjení. Video pochází z Afgánistánu.

Můžeme si říci, že Afgánistán je daleko, ale…

V Evropě byly podle dostupných informací zprovozněny první výcvikové tábory Islámského státu v Bosně a Hercegovině. Hlavní tábor se nachází nedaleko vesnice Gorna Maoča. O těchto výcvikových táborech napíšeme IVČRN News samostatný článek.

Bosna a Hercegovina je největším producentem džihádistů v Evropě.

Bosna a Hercegovina je od roku 2014 fakticky řízena Bakirem Izetbegovičem, synem prvního prezidenta BaH Aliji Izetbegoviče.

Alija Izetbegovič byl aktivním šiřitelem islámu již během 2. světové války (podporoval též SS). V roce 1970 napsal “Islámskou deklaraci”, ve které hovoří o BaH jako o první muslimské zemi v Evropě. Za šíření islámu byl ve vězení dvakrát – na tři a pět let.

Výňatek z novin Večerní novosti 7. 11. 2003: “V bosenské válce mudžahedíni uřezali mnoho srbských hlav. Jen v jednom dni zabili a uřezali hlavy padesáti čtyřem zajatcům. Polovinu hlav zaslali jako dárek Alijovi Izetbegovičovi, druhou polovinu do Iránu.”

http://news.ivcrn.cz/280-muslimove-z-islamskeho-statu-predstavili-novy-zpusob-vrazdeni

bosna_is_flag
Diskuze:

Muslimové z Islámského státu nám už ukázali podřezávání hrdel lidí, střílení do hlavy a házení těl do řeky, až v ní…

Posted by Islám v České republice nechceme on 13. srpen 2015

Komentáře

comments