BREAKING: Hlavní představitel muslimské obce vyzval české muslimy k ozbrojování.

“Ve světle posledních tragických událostí informuji všechny naše členy, hlavně muže – všichni, kteří mají zájem si udělat zbrojní průkaz, ozbrojit se kvůli ochraně zdraví a majetku, obraťte se na mě a já vám s tím pomůžu.”

Vyzval své mužské souvěrníky nově zvolený šéf muslimských obcí a nabídl jim svoji pomoc. Jeho zvolení také podle muslimů podpořil bývalý předseda pražské muslimské obce Vladimír Sáňka, který byl v nedávné minulosti policií obviněný za šíření radikální islámské literatury. 

Leonid Kušnarenko – Nový předseda pražské muslimské obce Zdroj: Facebook

Leonid Kušnarenko tak zřejmě rozdělil muslimy na dva tábory. Pod jeho videem vyzývajícím k ozbrojování se totiž kromě souhlasných komentářů, objevily i velmi negativní reakce.

I přesto Kušnarenko ještě nedávno v rozhovoru pro iDnes tvrdil, že je odpůrce násilí, je legitimní pokládat otázku nakolik je jeho vyjádření pravdivé. Milovník bojových sportů Kušnarenko velmi často chodí oblečen v maskovacích kalhotách s šátkem, který obvykle používají ozbrojenci. Na fotkách je zachycen se vztyčeným prstem, který často bývá vykládán jako “výzva k džihádu” a “Aláh je jen jeden.”

Více zásadních informací včera v pozdních hodinách uveřejnil: Da Vinci Prague Institute z.s.

 

Komentáře

comments