Nadace Generace 21 chce zachránit 152 křesťanských uprchlíků z Iráku. Akci organizuje na vlastní pěst i náklady

Vyšlo na IVČRN dne 15.7.2015 (link)

Politická korektnost a bojkot médií a vlády před tématy zabíjení a utlačování křesťanů a nemuslimů na Blízkém východě umlčí každého. Asi proto je rozhovor s ředitelem nadace Generace 21, která chce zachránit 152 křesťanských uprchlíků z Iráku, v Blesku.

Vláda prohlásila, že nebude poskytovat pomoc křesťanům a dalším nemuslimským uprchlíkům, ale bude si vybírat podle profesí….
Proto Generace 21 organizuje akci na vlastní pěst a náklady. S pomocí od vlády ani nepočítá.

is5Dle Jana Talafanta jde v podstatě o nový Schindlerův seznam a je to stejné jako na začátku 2. světové války. Talafantovi prarodiče přežili útrapy koncentračního tábora v Osvětimi, i proto se teď rozhodl pomáhat. Hrozí se totiž toho, jak se celá věc podobá začátku druhé světové války.

S touto nadací spolupracuje také známý exmuslim Salman Hasan, který má českou ženu a prohlásil toto: “lslám bude válčit dokud nedostane Evropu.”
Po ČR měl i cyklus přednášek “Pravda o islámu”.

Raději zopakuji postoj IVČRN k přijímání uprchlíků adresovaný vládě, ze září 2014 – jsme proti přijímání ekonomických migrantů, ale křesťanské a nemuslimské menšiny v Sýrii a Iráku trpí ze stran islámských džihádistů útlakem, který lze bez přehánění označit za genocidu. Tito lidé jsou vyháněni z domovů, pod pohrůžkou smrti nuceni ke konverzi na islám, nuceni platit „otrockou daň“ nebo jsou přímo mučeni a vražděni, případně umírají na útěku.

https://www.facebook.com/notes/isl%C3%A1m-v-%C4%8Desk%C3%A9-republice-nechceme/otev%C5%99en%C3%BD-dopis-ob%C4%8Dansk%C3%A9-iniciativy-iv%C4%8Drn-v%C3%BDzva-k-pomoci-nemuslimsk%C3%BDm-men%C5%A1in%C3%A1m-pe/10152704340692996

krestanstvi3

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-uprchlicka-krize/330768/reditel-nadace-vytvarim-novy-schindleruv-seznam-v-iraku-je-to-stejne-jako-na-zacatku-2-svetove-valky.html

Diskuze:

Politická korektnost a bojkot médií a vlády před témat zabíjení a utlačování křesťanů a nemuslimů na Blízkém východě uml…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. červenec 2015

Komentáře

comments