Narodit se v Evropě a mít se v mezích vlastních možností dobře neznamená být vinen…

Vyšlo na IVČRN dne 13.10.2015 (link)

Matějka (SSO): Narodit se v Evropě a mít se v mezích vlastních možností dobře neznamená být vinen. Neznamená to ani náznak odpovědnosti za to, že se někdo jiný narodil jinde a má se hůř.

Stále silnější odpor ve mně vyvolávají lidé, kteří nám za naše peníze … diktují, co smíme a co nesmíme, co bychom měli a co neměli. Ať už jde o politiky, vědce, umělce či představitele tzv. neziskových organizací. Zástupci tzv. elit, kteří se do této pozice jmenovali sami, nemají potřebu diskuse. Chtějí, aby každý, kdo nesdílí jejich náhled na svět, bezvýhradně přijal to, co říkají oni. Když není po jejich, používají metody zesměšňování, marginalizace, osobních útoků a dehonestace. Je potřeba s tím počítat a nenechat se umlčet. Projevem naprosté arogance je, když se tak chovají vůči lidem, z jejichž peněz mají zajištěnu vlastní existenci….

Pokud se sem ale nahrnou statisíce či miliony lidí z Afriky a Blízkého východu jen proto, že jim bude v Evropě líp, pak je potřeba jim už na hranicích poděkovat a efektivně zakázat vstup a hranice bránit silou pro případ, že by nerespektovali naše svobodné rozhodnutí je nevpustit.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Granat-do-prazske-kavarny-Drsny-bloger-od-Svobodnych-promlouva-o-nenavisti-elit-ke-svobode-bolavem-konci-EU-i-o-krvi-na-rukou-Angely-Merkelove-402410

islam_evropa_pic

Diskuze:

Matějka (SSO): Narodit se v Evropě a mít se v mezích vlastních možností dobře neznamená být vinen. Neznamená to ani ná…

Posted by Islám v České republice nechceme on 13. říjen 2015

Komentáře

comments