Naše vláda nechce přijmout křesťanské uprchlíky? – Aktuální informace nadačního fondu Generace21

Vyšlo na IVČRN dne 7.12.2015 (link)

Stát nechce přijmout křesťanské uprchlíky? Křesťanská nadace G21 už mnoho měsíců marně jedná s českou vládou, aby legálně přijala 153 lidí, křesťanských rodin s dětmi, pro které na vlastní náklady dokázali sehnat ubytování a peníze na začátek pobytu. Ilegální imigranti u nás mají full servis za dohledu neziskovek a OSN, ale dostat sem prověřené a skutečně ohrožené lidi, legálně, ještě k tomu na svoje náklady – to je problém… Vláda už poněkolikáté odložila projednání. Zdá se, že je pro ni důležitější cenzura internetu a podpora přijímačů islámských teroristů – a na islámem likvidované křesťany zvysoka kašle. Slovenská vláda zatím totéž zvládla vyřešit za necelé tři měsíce.

Zprávy od spolupracovníků v Iráku hovoří o narůstajícím zoufalství lidí na seznamu NF G21. Nedokáží pochopit, proč v ČR trvá tak dlouho bez jasného výsledku úsilí, na které slovenské vládě a úřadům stačily necelé 3 měsíce….Tímto prosíme naše partnery, aby se obrátili v tomto týdnu na své politiky a požádali je o pomoc, aby se projekt dostal na jednání vlády ČR alespoň na příští jednání 9. prosince.”

Více o iniciativě pomáhající křesťanům a o jejich osudu jsme psali v článku

https://www.ivcrn.cz/reportaz-z-iraku-kde-skoncili-krestans…/

is5_deti
Diskuze:

Stát nechce přijmout křesťanské uprchlíky? Křesťanská nadace G21 už mnoho měsíců marně jedná s českou vládou, aby legáln…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 7. prosinec 2015

Komentáře

comments