Nebe je modré, tráva je zelená, jen ten islám se musí stále “přikrášlovat”…

Vyšlo na IVČRN dne 5.10.2015 (link)

Celkově považují sociologové soužití muslimů s Čechy za zcela nekonfliktní. Drtivá většina z nich totiž do české společnosti velmi dobře zapadla.” Ano, zapadli skvěle. Ale že prej, když je budeme zlobit (třeba pivem, pejskama, vánočníma stromkama, svobodou slova, že jó), tak by se mohli zrrradikalizovat, bobánkové. A to přece nechceme, že né? Podle jakéhosi Káji Černého, a to se podržte, dokonce: “…český příklad potvrzuje, že muslimové dokážou žít v západních společnostech velice dobře“. Přímo skvěle, Karle!

Tak namátkou podívejme, co probublalo na povrch:

Exmuslimka Pavlína Bitarová o poměrech v brněnské muslimské komunitě (2012):


Brněnský imám Alrawi káže o nenávisti ke kuffaru (nevěřícím, nevíře v alláha, 2010):


Pražský imám Shehadeh o zřízení šaria soudu v Praze – je přeci logické, že muslimové neuznávají české zákony, ne? (2013)


Stejný imám o nedotknutelnosti pražské mešity (zkolaudované jako obyčejné kancelářské prostory): “Proč bychom měli informovat je, když oni netolerují nás?” (2014)


Předseda Muslimské Unie Mohamed Abbás hlásal otevřeně poloviční hodnotu ženy u soudu, budoucí musloelity (študentíci) se nás v Olomouci snažily obohatit útokem na ženy u petičního stánku… JB-admin

http://zpravy.idnes.cz/uz-nyni-zije-v-cesku-22…/domaci.aspx…

Diskuze:

“Celkově považují sociologové soužití muslimů s Čechy za zcela nekonfliktní. Drtivá většina z nich totiž do české společ…

Posted by Islám v České republice nechceme on 4. říjen 2015

Komentáře

comments