NEDĚLE 16. 11, Keplerovo gymnázium, Parléřova 2, Praha 6

Vyšlo na IVČRN dne 14.11.2014 /link/

10686979_10152876259082938_3947193539465043939_n

O co se tedy jedná?!? -“Objektivní” debata o “islamofobii”: saláfistka Richterová – studovaná na online islámské univerzitě Bilála Phillipse (kvůli jeho knížce byl policejní zásah v pražské mešitě), kariéristka Popovová (pilná studentka Ostřanského – dělala u něj diplomku – přímo na “islamofobii”) a orientalista Mendel. 
Protestujeme, aby na státním školském zařízení, byly bez dostatečného varování prezentovány radikální islamistické názory, které veřejně hlásá česká konvertitka k islámu Kateřina Gamal Richterová. Je známa svým studiem na salafistické islámské univerzitě kazatele Bilála Philipse – právě kvůli jeho knížce proběhl letos policejní zásah v prostorách pražské mešity. Bilal Philips se proslavil argumenty jako “neexistuje nic jako znásilnění v manželství, žena musí být vždy po vůli manželovi”. Byl mu zakázán přístup do Austrálie, Velké británie, Německa a Keni, byl deportován z Bangladéše a Filipín.

Kateřina Gamal Richterová se dlouhodobě pohybuje v pražské komunitě ortodoxních muslimů okolo pražské mešity, které je známá nejen propojením s radikálním islámem (kromě Bilala Philipse též skrze Haithama al-Haddana a TWRA), ale i s pražským podsvětím.

Byli bychom neradi, aby naše děti či kdokoliv z mladých lidí byli konfrontováni s těmito názory bez dostatečně vyvážené diskuze, kde bude i oponent. Přítomnost slečny Popovové a arabisty Mendela, tedy osob dlouhodobě islám propagujících nebo alespoň nedostatečně kritických, tuto záruku rozhodně nedává. Jak může být debata o odpůrcích islamizace objektivní, když na ní nezazní názor exmuslimů a odpůrců islamizace? Je to úplně stejný falešně objektivní přístup jako celý projekt „Islám do škol“. Naposledy se takové angažovaně kritické debaty “o nás bez nás” vedly za komunistů o disidentech. V Rudém právu a na povinných schůzích.

Ono je to jednoduché – islámofilové svou podvratnou činnost nedělají zadarmo, takže není divu, že jsou tak aktivní.
(Ale stejně musí mít hořký život, trávit listopadovou neděli takto…)
Oslaďme jim ho!

http://symposion.gjk.cz/?p=63

—————–

Protestní letáček k nedělní velmi nevyvážené diskuzi o islámu na Gymnáziu Jana Keplera v Praze 6.

Text použitelný i do emailu. Posílejte prosím rodičům studentů na GJK, případně přímo do školy a České školní inspekci. Kontakty níže. Můžete použít i klasický dopis.

emaily:

[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

Česká školní inspekce:

[email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

Link na stažení PDF:

https://www.dropbox.com/s/aoyfm0cxxnizg79/2014-11-gjk-mohamedani-lautr-pohani.pdf?dl=0

Text identický s PDF:

Nesouhlasíme s „debatou“ Mohamedáni, lautr pohani (Islamofobie v Čechách) konanou na Gymnáziu Jana Keplera v Praze dne 16.11. od 13 hodin

Protestujeme, aby byla za objektivní debatu o „islamofobii“ vydávána debata, v níž se nemůže vyjádřit kritizovaná strana. Jak může být debata o odporu proti islámu objektivní, když na ní nezazní názor exmuslimů a odpůrců islamizace? Je to úplně stejný falešně objektivní přístup jako celý projekt „Islám do škol“.

Je alarmující, aby ve státním školském zařízení byly bez dostatečného varování prezentovány třeba radikální islamistické názory, které veřejně hlásá česká konvertitka k islámu Kateřina Gamal Richterová. Je známa svým studiem na salafistické islámské univerzitě kazatele Bilála Philipse – právě kvůli jeho knížce proběhl letos policejní zásah v prostorách pražské mešity. Kazatel nenávisti Bilal Philips se proslavil argumenty jako „nemuslimské vlády je třeba nenávidět“, “neexistuje nic jako znásilnění v manželství”. Byl mu za podporu terorismu zakázán přístup do Austrálie, Velké británie, Německa a Keni, byl deportován z Bangladéše a Filipín.

Byli bychom neradi, aby kdokoliv z mladých lidí byl konfrontován s těmito názory bez dostatečně vyvážené diskuze, kde bude i oponent. Přítomnost slečny Popovové a arabisty Mendela, tedy osob dlouhodobě islám propagujících nebo alespoň nedostatečně kritických, tuto záruku rozhodně nedává.

Jméno, Příjmení…

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments