Nejbrutálnější a nejkrvavější odporná jatka, muslimský svátek Eid Al-Adhá, letos připadá na čtvrtek 24. září

Vyšlo na IVČRN dne 15.9.2015 (link)

Součástí hlavního muslimského svátku Eid Al-Adhá kterým vrcholí pouť do Mekky jsou amatérské halal porážky velkých savců.

Každá muslimská hlava rodiny má alláhem nařízenou náboženskou povinnost jednou za rok a mimořádně krutě – tedy podříznutím a vykrvením bez předchozího omráčení – zprovodit ze světa velkého savce. Typicky berana, tele nebo býka.

Zvíře musí samozřejmě předem svázat a stáhnout, často zkopnout na zem.

Tento svátek z muslimů dělá opravdové psychopaty, je to trénink k necitlivosti ke všemu živému – a samozřejmě – k podřezávání lidí.

Letošní Al-Adhá připadá na čtvrtek 24. září.

halal_eid_al_adha

Následující obrázek osvětluje loňské “velké podzimní podřezávání”. Islámský stát natočil podobných videí spoustu (ostatně před kamerou muslimové podřezávali už před deseti lety).

halal_is_pic

 

A i letos část machometánů (tady v ČR) pojede na farmy a NELEGÁLNĚ bude provádět to samé (prozatím nebohým zvířatům).

Nebojte se i při podezření na tento trestný čin konat (tzn. oznámit vše orgánům činným v trestním řízení – na známé č. tel. 158, popřípadě na nejbližší veterinární správu – kontakty na Internetu). Naše zákony si bojkotovat a porušovat nenechme! 

Diskuze:

Součástí hlavního muslimského svátku Eid Al-Adhá kterým vrcholí pouť do Mekky jsou amatérské halal porážky velkých savců…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. září 2015

Komentáře

comments