Nejhorší nepřítel neútočí zvenčí, ale zevnitř

Vyšlo na IVČRN dne 19.6.2015 (link)

moneyČím více nepřizpůsobivých muslimských imigrantů přijmeme, tím větší hypotéky a BMW si naši etnobyznysmeni z Člověka v tísni a podobných, vyloženě škodných (ne)ziskovek, budou moci pořídit.

Nejsou placeni za výsledek, tedy vyřešení problémů s imigrací, jsou placeni tím více, čím větší “trh” s imigranty vznikne.

Čechům již ale s touto novodobou šlechtou dochází trpělivost – a to je jen dobře.

http://www.lidovky.cz/neziskovky-celi-od…/zpravy-domov.aspx…

„Lidskoprávní“ organizace zrazují Evropu a vědomě ohrožují její bezpečnost. Příval tisíců imigrantů je podporován přímo některými organizacemi v rámci EU. “Uvítáme všechny cestující na jejich obtížné cestě a přejeme všem z nich dobrou cestu!“ Takto vítá web w2eu.info nelegální imigranty a poskytuje informace pro cestu do a přes Evropu včetně rad za hranicemi zákona. Informace pro imigranty jsou členěny podle jednotlivých zemí EU (Česká republika mezi nimi není) a jsou v nich podrobně popsány podmínky pro udělení azylu, ale také například návody, jak se chovat a čeho se vyvarovat, co zatajit a jak zalhat a hlavně – kdy a jak využít evropského systému ochrany lidských práv.

Z webu: “w2eu.info poskytuje informace pro uprchlíky a migranty, kterým by mohly být užitečné při jejich cestě do a přes Evropu. Na vnějších hranicích Evropy je nelidsky zacházeno s lidmi, kteří jsou v těžké životní situaci – je jim odepírán vstup, jsou uvězněni a deportováni. Chceme umožnit přístup k poradenství a užitečným kontaktům v různých evropských zemích. Máme v úmyslu aktualizovat všechny dostupné informace, ale azylový systém se neustále mění a proto musíte kontaktovat specializované právníky a poradce, abyste se ujistili, že tyto informace stále platí!”

V kontaktech v různých evropských zemích jsou uvedené nevládní neziskové agentury, charity, různá komunitní sdružení, ale nabízeny jsou rovněž služby soukromých advokátů. Etnobyznys prostě udělá všechno pro prosazení svých šílených sociálně-inženýrských plánů. Nejhorší nepřítel neútočí zvenčí, ale zevnitř. A “myslí to přece dobře.”

Informace: Security magazín

http://www.securitymagazin.cz/…/vitejte-v-evrope-humanitarn…

 

Syria-Caliphate-MEMRI-2

Diskuze:

„Lidskoprávní“ organizace zrazují Evropu a vědomě ohrožují její bezpečnost. Příval tisíců imigrantů je podporován přímo…

Posted by Islám v České republice nechceme on 18. červen 2015

Komentáře

comments