Nejméně 1 400 dětí bylo v anglickém městě Rotherham vystaveno mezi lety 1997 až 2013 otřesnému sexuálnímu zneužívání. Kým? Muslimskými gangy

Vyšlo na IVČRN dne 12.7.2015 (link)

Léta se o tom vědělo, ale nikdo nic neudělal, aby nebyl obviněn z rasismu. Lidé jako Šabatová a spol. – svojí zvrácenou politickou korektností a neustálým křikem a nálepkováním – rasista, xenofob či fašista – mohou způsobit přesně takové zlo!

sabatova_troyka

“Nejméně 1 400 dětí bylo v anglickém městě Rotherham vystaveno mezi lety 1997 až 2013 “otřesnému” sexuálnímu zneužívání. Zprávu si nechala udělat městská rada. Unášeny, bity, prodávány a znásilňovány měly být i děti ve věku kolem 11 let. Vychází najevo, že úřady rozsah problému tušily, ale vyšetřování se vyhýbaly – obávaly se, že by byly nařčeny z rasismu. Většina pachatelů totiž pocházela z Pákistánu”.

Oběti těchto zločinů i jejich zoufalé rodiny se obracely na policii i na sociální úřady, byly však ponechány bez pomoci. Policisté, úředníci i politici se totiž tak obávali nařčení z rasistické podjatosti, že těmto dětem a jejich rodičům systematicky pomoc odmítali. Případy se nevyšetřovaly, spisy se ztrácely, docházelo dokonce i k zastrašování obětí, aby výpovědi stáhly. V některých případech byla policie přivolána na místo činu, ale namísto muslimských násilníků zatkla a uvěznila znásilněné děti (které byly následně odsouzeny soudem pro mladistvé za opilství nebo porušování veřejného pořádku).

Skandál je mnohem větší, další případy jsou hlášeny z jiných měst po celé Británii. Podle odhadu organizace „Rodiče proti sexuálnímu zneužívání dětí“ se ve Velké Británii oběti počítají řádově v desítkách tisíc a každý rok přibývají tisíce dalších. Společný jmenovatel – muslimské gangy. Jejich obhajoba? Nevěděli jsme že se to nesmí.

Odehrávaly by se tyto hrůzy, pokud by muslimové v Británii nebyli? Co budou na tyto zprávy říkat zastánci multikulturalismu a islamizace. Ozvou se? Dovedeme si vůbec představit, že by se něco podobného odehrávalo v České republice?

Že to nehrozí?

Tak to si v Anglii mysleli taky.

Podrobné informace: https://en.wikipedia.org/…/Rotherham_child_sexual_exploitat…
http://www.rotherham.gov.uk/…/independent_inquiry_cse_in_ro…
Článek P. Rogozova: http://rogozov.bigbloger.lidovky.cz/…/O-znasilnovani-deti-s…

kids

Diskuze:

Léta se o tom vědělo, ale nikdo nic neudělal, aby nebyl obviněn z rasismu. Lidé jako Šabatová a spol. – svojí zvrácenou…

Posted by Islám v České republice nechceme on 12. červenec 2015

Komentáře

comments