Nejste v tom sami

Vyšlo na IVČRN dne 4.8.2015 (link)

Nejste v tom sami. J. Plesl, šéfredaktor MF DNES: “Zeman zachraňuje systém. Konvička měl možná pravdu. Jakákoli bagatelizace problému s imigranty se může v krátké budoucnosti krutě vymstít.” Reakce kavárenských strážců morálky a ideové čistoty na sebe nedala dlouho čekat.

Plesla okamžitě a nevybíravě napadl fanatický Erik Tabery z Respektu.

http://mediahub.cz/…/tabery-napadl-plesla-kvuli-clanku-o-ze…

Co že tak strašného Plesl napsal? “Ve společnosti „lepších lidí“ je kvůli těmto názorům Martin Konvička persona non grata – islamofob, rasista, fašista, nácek, Hitler…. protože říká věci, které tu slyšet nechceme.”

“Jestliže jsme do pátku mohli naše soužití s uprchlíky rozebírat čistě v teoretické rovině, teď už víme, že ke střetům dojde spíš dříve než později. Také je dost možné, že i z Konvičkovy předpovědi se nakonec naplní spíše více než méně.”

“Zeman čte nálady ve společnosti naprosto přesně, a navíc umí předvídat vývoj zásadních událostí, minimálně krátkodobě. Před devíti měsíci kupříkladu zcela přesně označil dění na Ukrajině za chřipku, zatímco Islámský stát za rakovinu. Dnes mu nejen svými slovy, ale především činy dávají za pravdu lidé jako britský premiér David Cameron, americký ministr zahraničí John Kerry nebo jeho náměstkyně Victoria Nulandová.”

islamofobie_ivcrn_pic

Vyjádření Petra Hampla o J. Pleslovi: “V těchto týdnech jsme často svědky neuvěřitelné zbabělosti, ale občas taky neobyčejné statečnosti. Zvláštní ocenění si nezaslouží lidé, na které kavárna hází bahno, ale spíš lidé, kteří z profesionálních důvodů musí žít a pracovat v agresivně intelektuálském prostředí a přesto se nedali zlomit. …
K těm nejstatečnějším určitě patří šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Má zaměstnavatele, jakého má, působí v prostředí mainstreamových médií a nepochybuju o tom, že čelí obrovským tlakům. Přesto má odvahu psát podle pravdy a nikoliv podle politické korektnosti (viz. nedávný text o Zemanovi a Konvičkovi). Klobouk dolů!

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Absolutni-sok-Sefredaktor-prednich-ceskych-novin-se-takto-vyjadril-o-Milosi-Zemanovi-387893

pic_pravo_ne_sharia

Diskuze:

Nejste v tom sami. J. Plesl, šéfredaktor MF DNES: “Zeman zachraňuje systém. Konvička měl možná pravdu. Jakákoli…

Posted by Islám v České republice nechceme on 4. srpen 2015

Komentáře

comments