Němci si začínají vychovávat své vlastní malé džihádisty 

 

Do Spolkové republiky by se brzy mohlo vrátit více než 100 (čísla jsou jen odhady) dětí, jejichž otcové a matky odešli bojovat do Sýrie a Iráku za Islámský stát (IS). Napsal to aktuálně list Die Welt s odvoláním na odpověď berlínské vlády na dotaz parlamentní frakce Zelených. Podobná čísla se už objevovala v německých médiích v uplynulých měsících.

Z Německa narukovalo v uplynulých letech do řad džihádistů zhruba 960 islamistů. Část z nich byla žen – asi 200. Někteří odvezli do IS také své děti, ale německé tajné služby nevědí, kolik jich bylo, protože údaje o dětech mladších 14 let ze zákona neshromažďují. Další děti „německých“ džihádistů se na válčišti narodily. Jak uvádějí příslušníci německých tajných služeb, prakticky každá džihádistka, jež se dosud vrátila do Německa, měla buď dítě/děti, nebo byla těhotná.

Mnozí, včetně bezpečnostních expertů, poukazují na značné bezpečnostní riziko, které džihádistické děti představují. Snad každý už třeba viděl videa (viz odkaz), na nichž islamisté cvičí své děti k boji, vraždění a teroru. Na některých záběrech tyto děti samy vraždí, popravují zajatce. Jen roku 2016 spáchali nezletilci v Německu tři teroristické útoky.

Děti byly a jsou pro Islámský stát velmi důležité, protože se nechají velmi snadno ovlivnit, indoktrinovat, vycvičit. Na nic se většinou neptají a dělají, co se jim přikáže. Německé úřady nicméně oficiálně doufají, že se jim tyto děti podaří deradikalizovat a desocializovat. Vše v duchu Merkelové hesla: My to dokážeme! (Wir schaffen das!).

Jak vidno, hloupost a naivita části Němců nejen nepolevuje, ale zjevně ještě sílí. Nejčerstvějším dokladem je právě to, že si začali na prsou chovat malá islamistická háďata. Začali si vychovávat vlastní generaci džihádistů. Svých budoucích popravčích. 

Autor: Piet Fenrir Podaný, převzato z FB stránky

https://www.welt.de/politik/deutschland/article172243301/Islamischer-Staat-Angst-vor-den-Kindern-des-Dschihad.html
https://rtlnext.rtl.de/cms/so-gefaehrlich-sind-kinder-dschihadisten-fuer-deutschland-rtl-terrorismus-experte-michael-ortmann-im-interview-4132040.html
https://clarionproject.org/warning-graphic-video-isis-children-4/

Komentáře

comments