Německá kontrarozvědka varuje! Počty salafistů rostou!

Německá civilní kontrarozvědka minulý týden vydala varování. Podle ní má být v Německu více než 10 000 salafistů, jejichž počty rychle rostou. Radikální muslimové mají nyní mít lepší podmínky pro provedení dalších teroristických útoků. 

Tajné služby hovoří o 680 osobách, které jsou připraveny zaútočit. Nutno dodat, že za pozdní varování tajných služeb mohou politici, kteří zakazovali zveřejňování takových zpráv.

Salafisté zřejmě nemají v Německu příliš práce s přesvědčováním, protože jak už jedno z tamních ex-sluníček zjistilo, mají silnou podporu v místních mešitách.

Do roku 2017 byl Constantin ukázkovým, sluníčkovým hošíkem. Média a establishment ho žraly až do doby, než vydal v březnu 2017 knihu „Inside islam“. Prošel si 13 mešit hlavně v Berlíně. Navštívil mešity arabské i turecké. Nevybíral si ty, které za sebou mají skandál s nenávistnými kazateli, prostě běžný vzorek „euroislámu“.

Zjistil to, na co islámokritici včetně nás upozorňují už dlouho. V mešitách hrají divadlo pro média a pozorovatele, ale pokud přijdete na více přednášek … (více v článku)

Uvnitř německých mešit se šíří strašné věty – zkušenosti knižně publikoval vítací redaktor německé ARD

Novinky.cz, které nás v úterý informovaly o tomto vyjádření tajných služeb, nám zároveň zkusily vysvětlit slovo: Salafíja

“Salafíja je směr islámu, jehož cílem je očistit věrouku od novodobých nánosů a navrátit ji k jakési původní, čisté podobě, v jaké ji měli údajně praktikovat předkové (ar. salaf = předek).”

Tak to dopadá, když novinář neznalý islámské historie, nebo alespoň Síry (život proroka Mohameda), píše o radikálním islámu aterorismu. Použití slovíčka “údajně” je dobrá novinářská opatrnost, tady ale není opravdu namístě.

 

Komentáře

comments