Německo páchá sebevraždu: Fakta o NEintegraci v Německu

“Zcela postačí, když budou muslimští imigranti respektovat naše zákony, nebudou utiskovat své ženy, zruší vynucené svatby, své mládeži budou bránit v násilí a postarají se o svou obživu. Právě o to jde a o nic jiného.” S takovým názorem přišel už před pěti lety německý politik Thilo Sarrazin ve své knize „Německo páchá sebevraždu“. Odvolává se na něj český emigrant Petr Bystroň, který se o víkendu dostal do čela bavorské zemské organizace euroskeptické strany Alternativa pro Německo. Čech, který vede v Německu odpor proti Merkelové, vám vzkazuje: Přečtěte si to, abyste znali pravdu o dnešním Německu. Více se dočtete ve článku na Parlamentních listechhttp://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zdrcujici-kniha-o-muslimech-v-Evrope-Hvezda-odporu-proti-Merkelove-vam-vzkazuje-Prectete-si-to-abyste-znali-pravdu-o-dnesnim-Nemecku-402317

Tvrdá fakta od německého politika Thilo Sarrazina – omlaťme to všem sluníčkům a vládě o hlavu. Pokud si totiž někdo myslí, že v Čechách dokážeme integrovat neintegrovatelné lépe něž zodpovědní Němci, tak už dávno překročil hranice naivity směrem k sebevražedné blbosti. Pokud tedy máme volit mezi naivitou, hloupostí a realistickým přístupem – volme rozumné politiky.

Sarrazin:
„Všude v Evropě se nejprve předpokládalo – dnes se to jeví jako naivní – že tito migranti západoevropský systém hodnot – demokracii, kulturní a náboženskou svobodu, individuální snahu o blahobyt a seberealizaci – postupně přijmou a že rozdíly se nejpozději během dvou tří generací rozplynou. K tomu ale nedošlo, spíše naopak: tendence ke kulturní a regionální segregaci mezi přistěhovanými muslimy a jejich potomstvem ještě zesílila. Evropský sociální systém se stal překážkou v jejich integraci do pracovního trhu a umožnil těmto migrantům zůstat mezi sebou – na účet evropských státních kas.“

“Z hospodářského hlediska muslimskou migraci v Evropě nepotřebujeme. V každé zemi stojí muslimští migranti vzhledem k jejich nízkému podílu na výdělcích a vysokým nárokům na sociální služby státní pokladnu více, než jaký je jejich přínos k hospodářské nadhodnotě. Z kulturního a civilizačního hlediska jsou hodnoty a obrazy světa, které ztělesňují, krokem zpět. Z demografického hlediska je enormní plodnost muslimských migrantů ve stárnoucí Evropě dlouhodobým ohrožením její kulturní a civilizační rovnováhy.
Z lidí s muslimským migračním pozadím, žijících v Německu, nemá 30 procent ukončenou ani povinnou školní docházku a jen 14 procent z nich má maturitu.”

“Zcela postačí, když budou respektovat naše zákony, nebudou utiskovat své ženy, zruší vynucené svatby, své mládeži budou bránit v násilí a postarají se o svou obživu. Právě o to jde a o nic jiného. Ten, kdo tyto požadavky pokládá za nucení k asimilaci, má vskutku s integrací problém.”

Překročit tolik různých tabu, to se samozřejmě neodpouští, a tak si dovedeme představit, co sluníčkové nenávisti se na Sarrazina sneslo. Těžko mohou vytknout něco věcného – je to bankéř a pedant, jeho knihy jsou plné statistických čísel. Po vydání první knihy Sarrazin na popud kancléřky Merkelové přišel o místo ve vedení německé Centrální banky. Pro spoustu Němců je téměř národním hrdinou. V češtině vyšly Sarrazinovi tři hodně ostré knihy: Německo páchá sebevražduEvropa Euro nepotřebujeTeror ctnosti.

Vyšlo na FB IVČRN dne 7.10.2015 (link)

Tvrdá fakta od německého politika Thilo Sarazina, omlaťme to všem sluníčkům a vládě o hlavu. Pokud si totiž někdo myslí,…

Posted by Islám v České republice nechceme on 7. říjen 2015

Komentáře

comments