Neomlouvejme se za to, že chráníme svá práva, neomlouvejme se za to, že chráníme budoucnost svých dětí!

Vyšlo na IVČRN dne 22.8.2015 (link)

http://news.ivcrn.cz/287-video-muslimske-zeny-napadaji-zidy-na-chramove-hore-policie-nezasahuje

Je neuvěřitelné, kam se posouvají hranice strachu před nařčením z xenofobie a rasismu. I když je islám pro Izraelce velmi dobře známý, v Izraeli vládne stejná ideologie, jako u nás. Kdokoliv řekne či udělá cokoliv proti muslimům, je okamžitě nařčen z islamofobie, xenofobie či rasismu, byť by se jednalo o ochranu svých práv, svého zdraví či bezpečí.

I po útocích na Charlie Hebdo jsme se z “proletářského, proeurounijního” tisku dočítali dojemný příběh muslima, který chránil napadené ve svém obchodě. Tento příběh byl pro některá média mnohem důležitější, než dvanáct zavražděných novinářů uprostřed bílého dne v jejich zaměstnání. Z demonstrace v Paříži, kde s útokem na svobodu slova přišlo vyjádřit svůj nesouhlas milion lidí, jsme dostali výstup – fotomontáž -, kde v čele průvodu stojí špičky EU a volají z jedné strany po nenásilí ze strany radikálů a okamžitě doporučují redakci Charlie Hebdo nemalovat karikatury Mohameda.

Stejně tomu bylo po útocích na WTC 9/11. Okamžitě po útocích si začaly muslimské organizace stěžovat, že americká veřejnost dává za vinu útok všem muslimům. Americká vláda se začala nejen že omlouvat, ale muslimské organizace najednou začaly dostávat od státu spousty peněz jako odškodnění za celospolečenskou náladu.

Neomlouvejme se za to, že chráníme svá práva, neomlouvejme se za to, že chráníme budoucnost svých dětí. Islám má plán a už 1400 let postupuje stejně. Z jedné strany útočí, ze strany druhé si stěžuje, že je diskriminován.

Diskuze:

Je neuvěřitelné, kam se posouvají hranice strachu před nařčením z xenofobie a rasismu. I když je islám pro Izraelce…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. srpen 2015

Komentáře

comments