Nepodceňujme vysokou pravděpodobnost teroristických útoků, jako některé vládnoucí elity. Jen Německo eviduje téměř 8 tisíc nebezpečných džihádistů.

Vyšlo na IVČRN dne 28.11.2015 (link)

Představme si, jakým způsobem ochromilo osm ozbrojenců Paříž a dva džihádisté ve výbušninových vestách Brusel. V Německu jich evidují 7 900. Plus zbytek Evropy, to máme 30 000 – 40 000? A kdyby se dohodli nebo dostali příkaz k synchronizovanému útoku? Třeba až spojenci zabíjí vůdce Islámského státu? Nebo až se ISIS rozhodne, že už má v Evropě útočníků dost?

bojte_se_bezverci_is

Tak tu máme regulérní válku. Evropani utečou pryč z měst, ti, kteří zůstanou, nebudou vycházet ven. Na ulici armáda a ekonomika se pomalu hroutí. Restaurace prázdné, obchody pozavírané, obchodní centra zkrachované. A úplně by stačil jeden či dva výbuchy denně. Nemyslíte?

Informace o počtech džihádistů přinesl ředitel německé kontrarozvědky Hans-Georg Maaßen a tato čísla zveřejnily též Novinky.cz.

http://news.ivcrn.cz/348-v-nemecku-eviduji-7-900-nasilnych-dzihadistu-zatim-dostavaji-tip-o-planovani-az-dvou-utoku-tydne

nemecko_islam_imigrace_pic

Diskuze:

Představme si, jakým způsobem ochromilo osm ozbrojenců Paříž a dva džihádisté ve výbušninových vestách Brusel. V Německu…

Posted by Islám v České republice nechceme on 28. listopad 2015

Komentáře

comments