Neuvěřitelné svědectví z infiltrace do mešity na Černém mostě v Praze!

Vyšlo na IVČRN dne 6.9.2015 /link/

Habíb se před deseti lety vydal se skrytou kamerou do mešity na Černém Mostě v Praze. Natočil šokující kázání o bití žen, aby nebyly vidět následky a ženy mohly dále vykonávat práci v domácnosti…

Dnes, po deseti letech natočil rozhovor pro IVČRN News, kde vypráví, co se “nevešlo” do pořadu České televize, o reakcích Saudské Arábie na pořad odvysílaný českou veřejnoprávní televizí, o svém pohledu na současnou imigrační krizi, i o pohledu na islám jako takový.

Habíb žil sedm let v Londýně v arabské čtvrti, kde pracoval s vlivnými Araby. Pracoval jako bodyguard pro tanečnici působící v arabských komunitních klubech a jako její bodyguard s ní pracoval i ve Spojených Arabských Emirátech. Rok žil v bangladéšské muslimské komunitě ve Velké Británii a rok pobýval studijně v Indii. Dlouhodobě studuje psychologii a příbuzné obory. S ohledem na jeho bezpečnost jsme tentokráte jeho tvář nezveřejnili. Po odvysílání dokumentu “Já muslim: infiltrace” na ČT2 se z důvodu bezpečí odstěhoval do zahraničí. Neprozradíme ani více přesnějších informací o jeho osobě.

Habíbovi děkujeme za rozhovor. Pokud byste měli na Habíba dotazy, či mu chtěli něco vzkázat, můžete i skrze email IVČRN News. Vzkaz předáme. Adresa je [email protected].

Diskuze:

Habíb se před deseti lety vydal se skrytou kamerou do mešity na Černém Mostě v Praze. Natočil šokující kázání o bití ž…

Posted by Islám v České republice nechceme on 6. září 2015

Komentáře

comments