Nová Evropa

Obrázek je sluníčkový trolling, skutečná obálka National Geographic na květen 2017 je s Einsteinem.
Jenže. Ten troll to trefil, do Evropy si vozíme tisíce migrantů denně, na univerzitách učíme nenávist k vlastní kultuře (1), v médiích, učebnicích a příručkách pro imigranty propagujeme sex. A teď sledujte: Přichází k nám jen mladí muži. Zkombinujte si to s tím, že ženy mají v islámu zakázáno vzít si nemuslima a dojde vám, že jsme doslova geneticky vykřižováni. Plány Euromed počítají se s desítkami milionů imigrantů ze subsaharské Afriky a Blízkého východu (2), Cílek dokonce hovoří v delším horizontu o stovkách milionů až miliardě lidí v pohybu směrem na Evropu. (3)
V sobotu došlo k incidentu mezi libyjskou pobřežní stráží a jednou z humanitárních lodí. Libyjské námořnictvo, které obviňuje neziskovky ze spolupráce s pašeráky,nařídilo kapitánovi, aby se jeho loď vzdálila od libyjských teritoriálních vod a nečekala na čluny s migranty. Na pokyn libyjské pobřežní stráže se pak asi 570 běženců muselo vrátit na pevninu.
Stačilo nedělat jim taxi do Evropy. Jenže neziskovky migranty potřebují, protože by jinak ztratily smysl.
Některá berlínská náměstí a ulice možná už brzy ponesou africká jména. (4) Navrhují to berlínští Zelení, kteří chtějí vyjít vstříc Afričanům žijícím v hlavním městě Německa. Tyto Afričany prý totiž podle Zelených může pohoršovat, když na názvech ulic vidí jména svých bývalých utlačovatelů – kolonizátorů. Napříště by se ulice měly jmenovat po Afričanech, kteří se kolonistům vzepřeli.
Nakonec je to logické, nový evropský člověk má své požadavky.
Dále jen letmo :
Po třech útocích islámských fanatiků během dvou měsíců je britská policie vrcholně ostražitá.
Od minulé soboty zatkli 58 lidí za protiislámské výroky na internetu. Tím se chlubila policejní šéfová ve zprávách BBC

V Cambridgi byly posílené hlídky, protože pravicoví teroristé zasunuli plátky slaniny za stěrače čtyř automobilů před mešitou.

Na otázku, jestli nepovažuje za selhání to, že na pachatele vražedných útoků občané z muslimské komunity opakovaně upozorňovali a že jeden z vrahů z London Bridge byl kromě vystupování v televizním dokumentu o džihádistech také stíhaný za útok na policistu, řekla že rozhodně ne.

Prý mají tolik práce, že prostě nemůžou stihnout všechno.
EU je zkorumpovaná byrokratická věž ze slonoviny, v jejímž vedení sedí loutky a egomaniaci, kteří se snaží vytvořit novou říši a nového (poslušného) evropského člověka. Evropská unie je blízko tomu, aby si poslušnost kromě sankcí začala vynucovat silou, snahy o společnou armádu EU mohou znít v nebezpečné době slibně, jsou ale naopak hrozbou pro zbytky naší svobody. Na obranu nám poslouží NATO a největší bezpečnost si zajistíme těsnou spoluprací V4. Bruselským figurkám jde o moc, korporacím a bankám za nimi jde zas o peníze. Naštěstí jsou tak neschopní, že se ekonomika a aparát EU zhroutí dřív než kromě západní Evropy bude natrvalo zničena i Evropa střední. Nám tak snad jen bude stačit neposlouchat nařízení a regulace a prostě pád EU ustát. K tomu ovšem potřebujeme silné osobnosti, ne Sobotky, vidící se v Bruselu, ne Babiše, závislé na dotacích ze stejné Brusele.
 
Moudrý člověk si drží nebezpečí od těla, nechce řetězy totality omotat každý kousek lidského života. Chrání svůj dům, svou zem a své potomky.
A i u toho se může pobavit:
 
-art-
Ps.: Tento obrázek Evropy je už opravdový.

 

Komentáře

comments