Nově nám: “Terorizujte je tak, aby strachy nemohli spát. Otravte jídlo a vodu alespoň jednoho nepřítele Alláha. Zabijte je a plivněte do jejich tváře a přejeďte je vaším autem”

Vyšlo na IVČRN dne 15.11.2015 (link)

Nová výzva: “Terorizujte je tak, aby strachy nemohli spát. Otravte jídlo a vodu alespoň jednoho nepřítele Alláha. Zabijte je a plivněte do jejich tváře a přejeďte je vaším autem.”

Není muslim jako muslim. Zatímco sluníčkoví muslimové, kteří nikdy neslyšeli o Mohamedovi a džihádu, dávají na své fb profily hesla “Jsem s Francií a jsem muslim”, muslimové, kteří byli vychování v opravdovém islámu, tedy islámu s Mohamedem a džihádem, oslavují “úspěchy” džihádistů z Francie a vyzývají k dalším.

A kdo dělá pro islám lepší práci? Těžko říct. Sluníčkoví muslimové matou společnost, aby ti opravdoví nemohli být spojováni s islámem. Opravdoví muslimové vytvářejí strach a sluníčkoví křičí po právu a proti diskriminaci. Dohromady jim to jde skvěle. Zatímco muslimové vraždí ve jménu Alláha, sluníčkoví muslimové se cítí být dotčení útoky na svoji víru.

A my? Jen hloupě přitakáváme. Muslimy vraždící za Alláha označíme za teroristy a následně se budeme omlouvat sluníčkovým muslimům za to, že jsme si jen dovolili pomyslet, že by útoky mohly mít nějakou spojitost s islámem.

Výsledek? Boj proti nenávisti. Skutečným nepřítelem samozřejmě nejsou muslimové, islám, či cokoliv spojené s tím velkým Alláhem, kterého při každé vraždě vyzývají, skutečným nepřítelem společnosti je xenofobie, islamofobie a nenávist. Skutečným nepřítelem společnosti jsou vystrašení občané, kteří se bojí o životy své, životy svých dětí a dovolili si říci to nahlas.

http://news.ivcrn.cz/344-isis-vyzyva-k-dalsim-vrazdam-ve-francii

is12

Diskuze:

Nová výzva: “Terorizujte je tak, aby strachy nemohli spát. Otravte jídlo a vodu alespoň jednoho nepřítele Alláha….

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. listopad 2015

Komentáře

comments