Novodobá totalita kope v dresu multi-kulti lidskoprávařů proti demokracii, pokoře, vlastenectví, zdravému rozumu i svobodě

Vyšlo na IVČRN dne 11.10.2015 (link)

Nechceme strašit, ale buďte připraveni na zavádění stále tvrdší cenzury ze strany staronových bolševiků z Eurosvazu i z našich vlastních luhů a hájů (Jourová, Pelikán , Dientsbier…). Je jasné, že v dnešní technologické době se jim však cenzura ideově závadných textů nepovede nikdy. Dá se proto očekávat, že po vzoru svých předchůdců přikročí k mnohem jednodušší likvidaci samotných lidí se závadnými názory. Ostatně vyhazování ze zaměstnání, další šikana a nakonec i to stíhání a věznění za ideozločiny, je běžná realita některých zemí západní Evropy.
Je jenom na nás, zda dopustíme, aby novobolševická sebranka, považující se opět za tu „morální menšinu“ s historickým úkolem předělat jednotlivce, národy a státy k obrazu svému, opět zotročila většinu našeho národa ve jménu už ne komunistických, ale nejspíš multikulturních “světlých zítřků”.

Krátké a neúplné shrnutí, co se chystá:

– eurokomisařka Jourová vyjednává cenzuru s největšími hráči na internetu:
http://zalom.blog.idnes.cz/…/eurokomisarka-jourova-touzi-po…

-o tomtéž + ministr Pelikán požaduje cenzuru:
http://www.parlamentnilisty.cz/…/Meli-bychom-resit-lhani-na…

– Anděla „vítám“ Merkelová požaduje cenzuru:
http://echo24.cz/…/merkelova-sepsula-sefa-facebooku-a-co-ne…

-novela zákona o televizním a rozhlasovém vysílání vedoucí k cenzuře nepohodlných názorů:
https://www.ivcrn.cz/chysta-se-cenzura-novela-zakona-o-tele…/

-islámské státy dlouhodobě prosazují v OSN celosvětovou kriminalizaci rouhání proti islámu (rozuměj jakoukoliv kritiku islámu):
http://www.osacr.cz/…/islamska-organizace-boj-za-kriminali…/

-zvláštní zmocněnec OSN pro migraci požaduje rozbití národní homogenity evropských zemí:
https://www.ivcrn.cz/podkopejte-narodni-homogenitu-statu-za…/

-Evropská rada tolerance a harmonie (to opravdu existuje a nevěřil by ani Orwell) prosazuje v europarlamentu směrnici s kriminalizací „islamofobie“, sledování netolerantních občanů, zřizování převýchovných táborů pro netolerantní mládež a další bolševická zvěrstva:
http://www.europarl.europa.eu/…/11_revframework_statute_en.…

– Jako houby po děti vznikají samozvaní strážci ideové multikulti čistoty a neziskovky, placení ze všech těch norských fondů, fondů EU, ale i přímo z rozpočtů jednotlivých členských zemí. Za peníze daňových poplatníků pak tyto šikanují. Je symptomatické pro dnešní zvrácenou dobu, že si troufají šikanovat už i volené politiky:
https://www.ivcrn.cz/neslychane-nevidane-nikym-nezvoleny-re…/

ivcrn_pic_halal_#neprijimam

Diskuze:

Nechceme strašit, ale buďte připraveni na zavádění stále tvrdší cenzury ze strany staronových bolševiků z Eurosvazu i z…

Posted by Islám v České republice nechceme on 11. říjen 2015

Komentáře

comments