Novodobé otrokářství i pod bičem OSN. Opravdu si necháme vše líbit?

Vyšlo na IVČRN dne 25.9.2015 (link)

Zmocněnec OSN pro migraci: „EU by měla podkopat národní homogenitu členských států“

Možná jste při sledování současného dění v médiích narazili na opakovaná nehorázná vyjádření zmocněnce OSN pro migraci, jistého Petera Sutherlanda. Ten za OSN v posledních dnech opakovaně vykřikuje, že evropské státy ubližují uprchlíkům a musí přijmout všechny. A že EU musí zavést trvalý systém na přerozdělování všech azylantů a pokutovat či přímo vyloučit země, které to odmítají.

Jeho současné výroky však nejsou nijak překvapivé. Své postoje a cíle vyjevil už před lety, když prohlásil doslova: „EU by měla podkopat národní homogenitu svých členských států“. Jeho postoje při současné invazi imigrantů do Evropy, v drtivé většině muslimů, vlastně jen potvrzují tyto dřívější slova a cíle.

Je dobré si uvědomit, že řada papalášů v OSN, EU a dalších mezinárodních organizacích, o multikulti NGO ani nemluvě, masovou imigraci do Evropy vítají jako prostředek ke zničení národních států a společností. Potažmo celé západní civilizace. To není žádná konspirační teorie, to je opakovaně doložitelný smutný fakt.

Dalším smutným faktem je ovládání Organizací islámské jednoty (OIC) řady orgánů OSN. Jmenování islamofašistické Saudské Arábie na post předsedajícího Rady OSN pro lidská práva, je jen třešničkou na celém shnilém dortu jménem OSN.

http://www.bbc.com/news/uk-politics-18519395

http://www.reflex.cz/…/skandal-v-osn-saudska-arabie-bude-ve…

pic_imigrace3

Diskuze:

Zmocněnec OSN pro migraci: „EU by měla podkopat národní homogenitu členských států“Možná jste při sledování současného…

Posted by Islám v České republice nechceme on 25. září 2015

Komentáře

comments