Novodobý antisemitismus v číslech

“A study from 2013 showed that 51 percent of anti-Semitic incidents in Sweden were attributed to Muslim extremists. Only 5 percent were carried out by right-wing extremists; 25 percent were perpetrated by left-wing extremists.

“Studie z roku 2013 ukázala, že 51 procent antisemitských incidentů ve Švédsku bylo připsáno muslimským extremistům. Pouze 5 procent bylo provedeno pravicovými extremisty; 25 procent bylo pácháno levicovými extremisty.”

Zdroj: The New York Times

Světový mainstrem informuje o posilujícím evropském antisemitismu a jak je známo tak ČT ráda přebírá témata z ciziny.

Takhle nějak to mohlo vypadat v redakci České televize: “Zrovna včera jsme ve vysílání oslavovali levicové aktivisty a teď musíme informovat o síle levicového a islámského antisemitismu? Co budeme dělat? Tak teda aspoň trocha manipulativní titulek… 

Děsivé: pokud vám bude v evropských ulicích někdo nadávat kvůli židovskému původu, bude to s největší pravděpodobností muslim nebo levičák. Náckové jsou – i přes úpěnlivou snahu ČT to malovat jinak – s velkou ztrátou až na chvostu.

S grafy se naštěstí manipulovat nedá:

 

Zdrojem dat je aktuální studie o antisemitismu. Ta je k dispozici zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/sites/default/files/2037511-violence_antisemitism.pdf

Levicoví agitátoři z mainstream médií těžko skrývali nadšení a svoje vlhké sny. Kinderfašistickým nulám z mama hotelu udělali zadarmo kompletní promo. Také pamatujete na tisícové demonstrace občanů, které jim nestály za informaci? Těchto nebylo víc než 300.

Člen Strany zelených na Praze 2, Petr Pávek, nesoucí transparent s textem komunistické internacionály. Foto ZDE

Antifa, nebo Zelení? Nebo oboje? Foto ZDE

Fotografie ČT: ZDE (ČT) ZDE (ČT) a ZDE (ČT)

Co se týče islámu:

Zdroj grafiky. ČT

-FF- -Ave- -M.G.-

 

Komentáře

comments

SDÍLET
Přechozí příspěvekIslámofob dne: Geert Wilders
Další příspěvekNové Rakousko