O cenzuře, svobodě slova a právech na informace 25 let po “sametové”

Vyšlo na IVČRN dne 28.1.2015 (link)

Včera mnozí z nás mohli vidět špatně provedenou cenzuru. Server tyden.cz vydal článek “Turci upálili zaživa Němku ve vysokém stupni těhotenství”. Tento článek jsme odkázali, avšak během půl hodiny zmizel! Nechceme útočit na tyden.cz, musí být pod ohromným tlakem. Dovolit si v dnešní době vydat článek s větami typu “Dívce nepomohlo ani to, že prohlašovala, že je ochotná přestoupit na islám, prozradili její spolužáci médiím.” chce odvahu.

O události se nebojí komplexně informovat: http://tn.nova.cz/…/tehotnou-marii-19-upalili-zaziva-k-cinu…
http://zahranicni.eurozpravy.cz/…/111949-tehotnou-nemku-19…/
http://www.parlamentnilisty.cz/…/V-Berline-upalili-tehotnou…
a Blesk, který však “opomněl” původ pachatelů.

pic_apologeti_is

Pro ostatní média zpráva o dění v sousední zemi asi není důležitá. Událost vůbec nezmínily! Takto se dnes dělá cenzura, událost se jednoduše zcela ignoruje, stádo je spokojeno, protože neví, kam obohacení islámem v sousední zemi vede. Pokud chcete SKUTEČNĚ vědět, co se ohledně islámu děje, používejte agregátory zpráv z různých médií, například http://news.google.cz , mnoho zpráv je dostupno pouze v angličtině, dobré shrnutí událostí bývá na anglické Wikipedii. A jako za socialismu, informujte o dění pomocí šeptandy, bavte se o událostech v práci, ve školách. Zjistíte, jak minimálně je populace o hrůzách islámu informována.

Boj proti islámu je z velké části informační válka. Napište redakcím svých oblíbených novin, co se v Německu stalo. Oni to asi sami jinak nezjistí.

PS: pokud náš příspěvek sdílíte, překopírujte do něj tento text. jinak sdílíte pouze přiložený odkaz, děkujeme.

Diskuze:

Komentáře

comments