O kom se nemluví: oběti berlínského teroru

Média nás po teroristickém útoku tuniského džihádisty zásobují příběhy “znepokojených muslimů” a výzvami ke klidu, rozvaze a solidaritě s uprchlíky. Kam se poděli ti hlavní – ti zavraždění?

Kde zůstaly osudy obětí útoku v Berlíně? Rodina polského řidiče? Muslimové z Aleppa a jejich tragédie jsou nám předkládány denně. “Utiskované” migranty v uprchlických táborech v Evropě nám média přinášejí co chvíli. Mají snad životy místních, životy Evropanů, MENŠÍ CENU? Pro propagandu zcela jistě.

Policie stíhá politika Alternativy pro Německo (AfD) Markuse Pretzella kvůli příspěvku na Twitteru, kde za viníka jejich smrti označil Merkelovou.

Přijímací fanatici živící se na etnobyznysu potřebují udržet svůj blud, že se vlastně nic neděje a všichni se budou mít multikulturně rádi. Cynicky prohlašují lidský život ukončený rukou vraha za “nehodu”, kterých se stávají přeci stovky, no bože…. Jako jejich předchůdci Hitler, Stalin nebo Mao vidí lidské životy jako “povolené ztráty” při budování světlých zítřků. Neuvědomují si, že příště to mohou být stejně tak oni, nebo jejich blízcí.

Dopřejme tedy obětem trochu úcty a piety zde:

Hrdina: Polský řidič Lukasz Urban na místě spolujezdce podle závěrů kriminalistů zápasil s únoscem a v poslední chvíli stočil volant nákladního vozu, aby nepřejel ještě více lidí. Byl zavražděn.

Lidé mu vzdávají úctu, jak nejlépe dovedou:

Komentáře

comments