O Novém roku a o principu prevence

Vyšlo na IVČRN dne 3.1.2015 (link)

Představte si, že by paní redaktorka LN napsala sloupek o tom, jak je směšné a trapné, když si někdo čistí zuby a má přitom jen dva či tři kazy. Taková kazofobie!

pic_moha_zuby

Vážení islamoklasté, bratři ve zbrani, vše nejlepší do roku 2015. Doufám, že mezi Vašimi předsevzetími neschází „Zatopit islámu a islámofilům.“
Rok 2015 pro to bude ideální. Spoustě lidí na Západě už dochází trpělivost s neustálým přívalem slabomyslných řečí z médií, zakládají strany i hnutí na podporu a ochranu evropské civilizace – neměli bychom u toho scházet ani my, Češi. Zatím odvádíme dobrou práci, ale bude jí potřeba víc. I to, co jsme zatím stihli udělat, stačilo k tomu, že už nás déle nelze ignorovat. Nyní jsme – jakožto kritici islámu – vstoupili do další fáze, kdy se do nás strefuje většina médií i někteří politici. To znamená, že jsme se stali nepohodlnými – jinými slovy, že můžeme něco skutečně ovlivnit. Proto dnes lítají vzduchem nadávky, urážky a posměch. Ba i kancléřka Merkelová se cítila povinna opřít se do našich německých kolegů z Pegidy. Chyba! (Ale nikdy nevyrušuj svého protivníka, když dělá chybu – tak řekl veliký čínský generál Sun Tzu).

Většina našich oponentů nepatří zrovna k myšlenkové elitě vesmíru, což se projevilo i na dnešním článku o „islámofobii“ v Lidových novinách. Pan autor se tam vysmívá skutečnosti, že v ČR máme ke dnešnímu dni více islámofobů nežli samotných vyznavačů islámu.

Tato myšlenka je tak nedopečená, že se člověk zdráhá uvěřit, že se pod ni někdo podepíše a někdo jiný to schválí k celorepublikovému tisku. Ale protože se tak stalo, zaslouží si odpověd. Tu jsme také poslali redaktorům LN. Nakonec – už jsme tento podivný argument slyšeil vícekrát, i z úst lidí, kteří by sami měli přijít na to, co je v něm vadného. Takže je na něj odpovědět potřeba.

Všichni známe princip prevence. Nejčastěji ve spojení s medicínou, ale nejen s ní. Prevence je jeden ze základních principů civilizované společnosti. Problémům se má předcházet dříve, než vzniknou, protože si tím člověk jednak ušetří hodně trápení, jednak hodně peněz. Inu, na tomto principu funguje česká islámoklastní scéna, tedy my všichni – jsme rádi, že právě Češi si uvědomili problém dříve, než se stal závažným.
Představme si, že by pan redaktor napsal sloupek o tom, jak je směšné a trapné, když si někdo čistí zuby a má přitom jen dva či tři kazy. Taková kazofobie! Je přeci potřeba počkat, až jich bude tak dvanáct či patnáct, teprve potom se může začít zvažovat koupě kartáčku.Takovou blbost by snad nikdo nedočetl a letěla by do kamen. A jak je to s islámem?

My, čeští islamokritici, máme oči, uši a mozek. Nezavíráme je před nepříjemnou realitou dneška. A to je ta, že kdekoliv na západě proběhla masová migrace z islámských zemí, tam ji následovaly pekelné problémy jako vystřižené ze středověku. Vlna loupeží, vražd a hromadných znásilnění; genitální mrzačení děvčátek; tlupy nezaměstnatelných „mladíků“ na ulicích; prosazování barbarského práva šaría; výhrůžky smrtí každému, kdo se otře o „proroka“; nenávist k Židům a ponižování žen; a nakonec to nejhorší – terorismus. Stovky až tisíce takzvaných Evropanů, kteří odjíždějí bojovat za Islámský stát, to už nedokážou ututlat ani Lidové noviny. Francouzi slavili Vánoce 2014 s rekordním počtem ozbrojených vojáků v ulicích. Skoro jako v Izraeli. Čí je to zásluha? My víme, že ne Eskymáků, Indiánů nebo Japonců; kdepak, islámu. Proč bychom měli stát o něco takového u nás? Aby se pan redaktor cítil jako skutečný levicový intelektuál?

U nás v ČR máme opravdu momentálně to štěstí, že islám představuje zanedbatelnou menšinu. Ale v EU je už spousta míst, kde je lokálně ve většině, a taky to tam podle toho vypadá. Z globálního hlediska je islám kolos o dvou miliardách vyznavačů, proti kterému jsme v menšině my. Něčemu takovému se musíme bránit, a to co nejdřív a včas, dříve, než nás pohřbí stejně, jako pohřbil řadu starších civilizací. Jinak z nás bude jen poznámka v historii. Jako ze spousty jiných národů a říší.

Nedejme se! Evropa a ČR za to stojí!

Diskuze zde:

Komentáře

comments