O rozmanitosti

Rozmanitost – to je slovo, kterým se ohánějí multikulturní šašci, vítající politici a prospěcháři z neziskovek. Slovo, které je protikladem nudnosti, monotónnosti, fádnosti a uniformity.

Současně a neuvěřitelně drze za tímto slovem skrývají invazi nejnudnější, nejfádnější a nejuniformnější ideologie – islámu. Ideologie, kde je zakázaná zábava, umění, hudba. O krutosti a vražednosti této ideologie psát už ani nechci.

V islámu ženy musí chodit zahalené, že jsou k nepoznání – jedna jako druhá. Nesmí samy z domu, nesmí řídit auto. Jsou jen chodícími dělohami, bez lidských práv. Nesmí se pít alkohol, kouřit, jíst se musí jen halal potraviny. Halal je mimo jiné i soubor předpisů, kdy smí být k jídlu použito pouze maso z obřadně a bolestivě podříznutých zvířat, v žádném případě např. nikoliv nic vepřového nebo s obsahem alkoholu.

Přátelit se smíte jen s jinými muslimy, ostatní jsou pro vás podřadní otroci nebo jen smrt si zasluhující židé či bezvěrci – takzvaní káfiři, leda byste žili mezi kafíry a bylo jich kolem moc – pak můžete přátelství k nim předstírat.

Kde je tedy ta „ROZMANITOST“?

A tato ideologie nás prý má obohatit, ptám se tedy, JAK ?
V České republice přes řadu nedostatků máme pořád pestrost a rozmanitost všeho druhu, ať již jde o oblékání, hudbu, zábavu. Ženy se mohou oblékat jak chtějí, a že se chtějí oblékat hezky, dá rozum – chtějí se líbit. A pohled na hezky oblečenou ženu nás, evropské muže, neuráží, ale těší.

Pro řadu lidí je setkání s přáteli u oběda, odpoledního grilování nebo jen u sklenice dobrého piva radost, zábava a někdy i jen jedno z mála potěšení, které si mohou dopřát. Zřejmě jen málo lidí zde by odmítlo voňavý čerstvý řízek, pořádnou krkovici z grilu nebo dobře upečenou klobásku – vepřové maso je prostě nejoblíbenější a tradiční potravina.
Také sklenice vína, někde štamprlička slivovice či to jedno orosené a dobře vychlazené pivo, místo od místa v naší zemi patří k dobrému požitku. I s tím cigárkem. Polemiky o zdraví prospěšnosti toho či onoho nyní nechme stranou.

Čtětě také  Vy, studenti, co jste na koleji, sdílejte na vnitřní síti, na diskuzním serveru, na anketovači, na facebooku. Zajímají nás vaše názory.

I hudbu si můžeme dle svého vkusu vybrat, stejně tak jít do divadla nebo na výstavu. Ale ani umění v islámu nekvete, je zakázáno zobrazovat živé tvory…

V Čechách si za přátele můžete vybrat, koho chcete, stejně tak jako za životního partnera. V islámu jsou sňatky domluvené často bez ohledu na věk dívenky (!), a pokud nejste většinové sexuální orientace tak vás možná oběsí nebo shodí z výškové budovy.
Ptám se tedy ještě jednou: „Kde je ta ROZMANITOST?“
Tady! V naší zemi.

Naši rozmanitost chraňme a nedopusťme, aby se tu mor islámské prázdnoty rozlézal jak rakovina. A zvlášť pozor na ty, kteří záměrně význam slova rozmanitost křiví a ohýbají. Jsou to nepřátelé rozmanitosti, omlouvači zrůdného islámu a je potřeba na ně ukázat a odstavit je. To znamená nevolit je v řádných volbách do sněmovny, senátu nebo dokonce na Hrad.

Jmenovitě jde o tyto osoby:
Petr Gazdík, Kateřina Valachová, Bohuslav Sobotka, Lubomír Zaorálek, Robert Pelikán, Pavel Bělobrádek, Miroslav Kalousek, Dominik Feri, Matěj Hollan, Matěj Stropnický, Karel Schwarzenberg, Michal Horáček, …..

-JK-

Komentáře

comments