O rozmanitosti

Rozmanitost – to je slovo, kterým se ohánějí multikulturní šašci, vítající politici a prospěcháři z neziskovek. Slovo, které je protikladem nudnosti, monotónnosti, fádnosti a uniformity.

Současně a neuvěřitelně drze za tímto slovem skrývají invazi nejnudnější, nejfádnější a nejuniformnější ideologie – islámu. Ideologie, kde je zakázaná zábava, umění, hudba. O krutosti a vražednosti této ideologie psát už ani nechci.

V islámu ženy musí chodit zahalené, že jsou k nepoznání – jedna jako druhá. Nesmí samy z domu, nesmí řídit auto. Jsou jen chodícími dělohami, bez lidských práv. Nesmí se pít alkohol, kouřit, jíst se musí jen halal potraviny. Halal je mimo jiné i soubor předpisů, kdy smí být k jídlu použito pouze maso z obřadně a bolestivě podříznutých zvířat, v žádném případě např. nikoliv nic vepřového nebo s obsahem alkoholu.

Přátelit se smíte jen s jinými muslimy, ostatní jsou pro vás podřadní otroci nebo jen smrt si zasluhující židé či bezvěrci – takzvaní káfiři, leda byste žili mezi kafíry a bylo jich kolem moc – pak můžete přátelství k nim předstírat.

Kde je tedy ta “ROZMANITOST”?

A tato ideologie nás prý má obohatit, ptám se tedy, JAK ?
V České republice přes řadu nedostatků máme pořád pestrost a rozmanitost všeho druhu, ať již jde o oblékání, hudbu, zábavu. Ženy se mohou oblékat jak chtějí, a že se chtějí oblékat hezky, dá rozum – chtějí se líbit. A pohled na hezky oblečenou ženu nás, evropské muže, neuráží, ale těší.

Pro řadu lidí je setkání s přáteli u oběda, odpoledního grilování nebo jen u sklenice dobrého piva radost, zábava a někdy i jen jedno z mála potěšení, které si mohou dopřát. Zřejmě jen málo lidí zde by odmítlo voňavý čerstvý řízek, pořádnou krkovici z grilu nebo dobře upečenou klobásku – vepřové maso je prostě nejoblíbenější a tradiční potravina.
Také sklenice vína, někde štamprlička slivovice či to jedno orosené a dobře vychlazené pivo, místo od místa v naší zemi patří k dobrému požitku. I s tím cigárkem. Polemiky o zdraví prospěšnosti toho či onoho nyní nechme stranou.

I hudbu si můžeme dle svého vkusu vybrat, stejně tak jít do divadla nebo na výstavu. Ale ani umění v islámu nekvete, je zakázáno zobrazovat živé tvory…

V Čechách si za přátele můžete vybrat, koho chcete, stejně tak jako za životního partnera. V islámu jsou sňatky domluvené často bez ohledu na věk dívenky (!), a pokud nejste většinové sexuální orientace tak vás možná oběsí nebo shodí z výškové budovy.
Ptám se tedy ještě jednou: “Kde je ta ROZMANITOST?”
Tady! V naší zemi.

Naši rozmanitost chraňme a nedopusťme, aby se tu mor islámské prázdnoty rozlézal jak rakovina. A zvlášť pozor na ty, kteří záměrně význam slova rozmanitost křiví a ohýbají. Jsou to nepřátelé rozmanitosti, omlouvači zrůdného islámu a je potřeba na ně ukázat a odstavit je. To znamená nevolit je v řádných volbách do sněmovny, senátu nebo dokonce na Hrad.

Jmenovitě jde o tyto osoby:
Petr Gazdík, Kateřina Valachová, Bohuslav Sobotka, Lubomír Zaorálek, Robert Pelikán, Pavel Bělobrádek, Miroslav Kalousek, Dominik Feri, Matěj Hollan, Matěj Stropnický, Karel Schwarzenberg, Michal Horáček, …..

-JK-

Komentáře

comments