O všech těch lidech v parazitických neziskovkách, strojích na zákazy, přisátých ke státnímu cecku

Vyšlo na IVČRN dne 22.6.2015 (link)

“Chodívám někdy s dcerkou běhat, zpravidla v podvečer. Dcera běží, trpí mé dlouhé monology, protože na konci dostane v hospodě něco dobrého. Stojíme u okénka a než nám to dají, posloucháme lidi.

Dnes si stěžovali. Asi rodina, čtyři lidi, různý věk. Co že prý bude. Ze všech stran uprchlíci, nikdo neví, co bude. To se tak lidi někdy baví, co bude. Je to dost kýčovitý začátek, ale nebojte, dopadne to úplně jinak, než si myslíte.

Dost dlouho jsem přemýšlel, co vede některé lidi k názoru, že není v pořádku, když se lidi ptají, co bude. Když říkám dlouho, myslím dlouho, ne intenzivně. Popravdě jsem se tím nikdy nijak moc nezabýval, říkal jsem si, že každý jsme nějaký, i exoti musí být, tak co. Prostě mne to občas napadlo.

Jsou to prostě lidi zvláštního ražení. Lidi, co mají takový divný negativistický životní program. Hodně je baví být proti něčemu, to oni rádi. Například proti vám, to jsou s potěšením. Kdybyste se třeba báli, co bude, tak to je špatně, to jste idiot, nacista a vůbec hajzl. Protože oni říkají, že to se nesmí, stejně jako říkají, že třeba psát „hajzl“ je nepřístojnost, stejně je nepřístojnost prakticky cokoli. Nic se nesmí. Vy nesmíte. Vaše děti nesmí samy nafouknout balónek. Vy si nesmíte zapálit cigáro. Nesmíte nemít někoho rád, nesmíte mít obavy z budoucnosti. A hlavně, hlavně nesmíte mít žádný skutečný názor.
Mluvím o aktivistech. O lidech jako je Martin Ander, o lidech jako je Matěj Hollan, o všech těch lidech v parazitických neziskovkách, strojích na zákazy, přisátých ke státnímu cecku. A budu pokračovat.

Nesmíte mít názor, protože názor mají oni. Oni jsou majitelé pravdy, oni mají správný názor na to, jak vy máte žít. Oni nejsou hlasatelé jednoho z možných pohledů na svět. Taková představa by je urazila. Oni jsou čirá esence dobra, od níž se nelze nijak odchýlit. Dokázali postavit mimo slušnost dokonce i samotnou možnost mít jiný názor. Jste proti kouření? Jste Dobro. Jste pro? Ne, nejste člověk s jiným názorem, člověk, který se na svět dívá jinak. Jste Zlo. Vás zakážeme.

Je mimo slušnost mít jiný názor? Budiž, budu neslušný. Bez dalšího vás vyzývám, přestaňte blbnout.

Přeháníte to. Ti lidi, o kterých jsem psal na začátku, se opravdu bojí. A to je legitimní, oni se mohou bát. Tím, že se jim vysmíváte, že zase proti jejich demonstraci, která ať je jak chce postavená, vyplývá jednoduše z obav a ze strachu o budoucnost, že proti nim postavíte ty své roty aktivistických pošuků, aby se jim vysmáli. Je toho moc, čím jste rozzuřili lidi, je toho strašně moc, čím jste otrávili tuhle společnost, a začíná toho být moc už příliš. Nepřidávejte do toho poslední kapku.

Chcete vyvolat nepokoje v ulicích? Doplatíte na ně jako první. Vidíte, nemůžu argumentovat odpovědností, protože vy žádnou nemáte. Vy nejste politici, vy jste aktivisti, ti lidi, co chtějí moc bez odpovědnosti. Ale zájmy, ty máte. Tak si ty zájmy chraňte, protože taháte za kratší konec. Ti lidi, o kterých jsem psal nahoře, ti nestojí na vaší straně. Oni vás poženou.

Přestaňte. Přestaňte v lidech vyvolávat pocity, že jsou ve všem sami. Přestaňte je ohrožovat. Přestaňte se vysmívat, když cítí to, co cítí každý zdravý člověk. Přestaňte kurva blbnout.”

Autor: V. Lošťák

https://www.facebook.com/notes/viktor-lo%C5%A1%C5%A5%C3%A1k/p%C5%99esta%C5%88te-kurva-blbnout/1581651922099493

multikulturalismus_nacismus

Diskuze:

Chodívám někdy s dcerkou běhat, zpravidla v podvečer. Dcera běží, trpí mé dlouhé monology, protože na konci dostane v…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. červen 2015

Komentáře

comments