Obchodování s lidmi získává další rozměr i kontrast. Za každého odmítnutého uprchlíka navrhuje EK zemím EU uhradit 7 milionů korun!

Vyšlo na IVČRN dne 3.5.2015 (link)

RVHP diktovala, co smíme a nesmíme vyrábět. Varšavská smlouva diktovala, před čím se smíme a nesmíme bránit. Komunistická internacionála diktovala, co za ideologii v ČR musíme prosazovat, od škol po média a odlišné názory byly kriminalizovány jako ideozločiny. Nepřipomíná vám to něco? Dnes se v zásadě vše propojilo v EU. A teď nám chce EU dokonce diktovat složení obyvatelstva skrze povinné kvóty na imigranty. K tomu ani výše uvedené totalitní organizace nedošly.

Poslední nápad Evropské komise, která stále trvá na povinných kvótách k přerozdělování imigrantů, je vydírání s pokutováním. Za každého odmítnutého „uprchlíka“ chce 7 milionů.

immigrants-from-syria

Ne! Tento diktát a vydírání musí ČR zásadně odmítnout. Fakticky, ne jen hubou jako předvádí Sobotkova vláda. Ta už loni na podzim u prvního povinného balíčku přerozdělovaných imigrantů dle kvót ukázala, jaké má její odmítání kvót váhu a co za divadlo na veřejnost hraje. Po přehlasování na Radě EU Sobotkova vláda sklapla podpatky a řekla, že se už nebude těmto kvótám bránit. Žalobu jako Slovensko odmítla podat, referendum jako Maďarsko odmítla vypsat, ani jako Polsko neřekla, že je prostě plnit nebude
Více k postojům jednotlivých zemí V4 zde:
https://www.ivcrn.cz/ctyri-premieri-ale-jen-jeden-vybocuje-…/

dhimmi_pic

EU (či spíše EHS) není od základu špatná myšlenka. Spolupráce evropských států a národů je potřebná. Ovšem jako téměř každá dobrá myšlenka se zvrhla se v přesný opak. Totalitní moloch, který otevřeně vystupuje proti evropským zemím, národům a Evropanům. Moloch ovládaný dílem sociálními inženýry a dílem technokratickými byrokraty doplňujících se až v dojemné shodě a společně oklešťující stále více a více suverenitu evropských států a národů.
Otázkou je, zda je vůbec ještě šance na nějakou reformu směrem k původní myšlence spolupráce svobodných států Evropy ve prospěch Evropanů, nebo je nutno tento moloch smést.

Ostatně, vzpomínáte si, jak před pár měsíci na ČT někteří politici a „experti“ vykřikovali, že přijímat migráčky je výhodné, protože EU bude platit 6 000 Euro za každého převzatého na základě kvót? Těch 6000 Euro bylo součástí legislativy EU k těm prvním přerozdělovacím balíčkům vloni. A nyní chce 250 000 Euro za každého nepřevzatého. Na tom je krásně vidět ta skutečná hodnota přínosu migráčků…

P.S. Bezvízový styk s Tureckem je třešnička na dortu zvrácenosti EU.

pic_kvoty_eu

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402318-sedm-milionu-za-uprchlika-zeme-maji-mit-moznost-vykoupit-se-z-kvot.html

Zdroj: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bbc-evropska-komise-ve-stredu-podpori-bezvizovy-styk-s-tureckem/1345358

 
FB:

Komentáře

comments