Obchodování s lidmi získává další rozměr i kontrast. Za každého odmítnutého uprchlíka navrhuje EK zemím EU uhradit 7 milionů korun!

Vyšlo na IVČRN dne 3.5.2015 (link)

RVHP diktovala, co smíme a nesmíme vyrábět. Varšavská smlouva diktovala, před čím se smíme a nesmíme bránit. Komunistická internacionála diktovala, co za ideologii v ČR musíme prosazovat, od škol po média a odlišné názory byly kriminalizovány jako ideozločiny. Nepřipomíná vám to něco? Dnes se v zásadě vše propojilo v EU. A teď nám chce EU dokonce diktovat složení obyvatelstva skrze povinné kvóty na imigranty. K tomu ani výše uvedené totalitní organizace nedošly.

Poslední nápad Evropské komise, která stále trvá na povinných kvótách k přerozdělování imigrantů, je vydírání s pokutováním. Za každého odmítnutého „uprchlíka“ chce 7 milionů.

immigrants-from-syria

Ne! Tento diktát a vydírání musí ČR zásadně odmítnout. Fakticky, ne jen hubou jako předvádí Sobotkova vláda. Ta už loni na podzim u prvního povinného balíčku přerozdělovaných imigrantů dle kvót ukázala, jaké má její odmítání kvót váhu a co za divadlo na veřejnost hraje. Po přehlasování na Radě EU Sobotkova vláda sklapla podpatky a řekla, že se už nebude těmto kvótám bránit. Žalobu jako Slovensko odmítla podat, referendum jako Maďarsko odmítla vypsat, ani jako Polsko neřekla, že je prostě plnit nebude
Více k postojům jednotlivých zemí V4 zde:
https://www.ivcrn.cz/ctyri-premieri-ale-jen-jeden-vybocuje-…/

dhimmi_pic

EU (či spíše EHS) není od základu špatná myšlenka. Spolupráce evropských států a národů je potřebná. Ovšem jako téměř každá dobrá myšlenka se zvrhla se v přesný opak. Totalitní moloch, který otevřeně vystupuje proti evropským zemím, národům a Evropanům. Moloch ovládaný dílem sociálními inženýry a dílem technokratickými byrokraty doplňujících se až v dojemné shodě a společně oklešťující stále více a více suverenitu evropských států a národů.
Otázkou je, zda je vůbec ještě šance na nějakou reformu směrem k původní myšlence spolupráce svobodných států Evropy ve prospěch Evropanů, nebo je nutno tento moloch smést.

Čtětě také  Zaplní IVČRN na přelomu roku Letnou?

Ostatně, vzpomínáte si, jak před pár měsíci na ČT někteří politici a „experti“ vykřikovali, že přijímat migráčky je výhodné, protože EU bude platit 6 000 Euro za každého převzatého na základě kvót? Těch 6000 Euro bylo součástí legislativy EU k těm prvním přerozdělovacím balíčkům vloni. A nyní chce 250 000 Euro za každého nepřevzatého. Na tom je krásně vidět ta skutečná hodnota přínosu migráčků…

P.S. Bezvízový styk s Tureckem je třešnička na dortu zvrácenosti EU.

pic_kvoty_eu

Zdroj: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402318-sedm-milionu-za-uprchlika-zeme-maji-mit-moznost-vykoupit-se-z-kvot.html

Zdroj: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bbc-evropska-komise-ve-stredu-podpori-bezvizovy-styk-s-tureckem/1345358

 
FB:

Komentáře

comments