Obludárium: vajíčkový útočník z demonstrace a další figurky

1476230_10153465329437938_7389961101840721868_nVíme, kdo je vajíčkový útočník z demonstrace, to se pobavíte – typický produkt pražské kavárny a studia na FF UK: marketingář z reklamky, hipster, fanatický salonní marxista a anarchista, neúspěšný kandidát do vedení Strany Zelených, aktivní v Deníku Referendum, A2larmu, squatu Klinika – a agresivní ultralevicový sociopat s problémy s hochy z protiextremistického. „Proslavil“ se stalkingem a napadením básníka Typlta, za to že byl „málo společensky angažovaný“.

viz FB profil a http://respekt.ihned.cz/c1-61299250-chcete-stalina-tady-ho-mate a http://www.revolverrevue.cz/adam-drda-nebezpecni-kaspari

Další postavy narušující naši demonstraci byly z podobné líhně: hejno postpubertálních fanynek ze Strany Zelených a Schejbalův kolega PhDr. Ondřej Slačálek, Ph.D.- ultralevicový anarchista vyučující na FF UK a píšící do neomarxistických časopisů A-kontra, Britské listy a A2larm.

Tohle stojí proti nám a nálepkuje NÁS jako agresivní, nenávistné vyvíteco…. TIHLE si osobují právo soudit občany, kteří pracují, vytvářejí prosperitu téhle země, starají se o rodiny a svoje děti? Nejsou spíš směšní? Máte někdo teorii, proč jsou lidé, kteří nás fanaticky nenávidí, vyšinutí podobným způsobem? Souvisí to s jejich životním postojem, že společnost je dojná kráva, která se má postarat a živit každého, aniž by se musel o něco sám snažit?

—————————————————————————————————
10417465_10153465329507938_384488049760540615_nPro pobavení – Schejbalův dopis novináři A. Drdovi. No to víte, napsat to vy, jste za agresivního magora, takhle to je rázovitá umělecká performance: „Ty, jako agresivní antikomunistické hovado bez formálního vzdělání, které sis nahradil diskusemi se svým konzervativním tchánem, jsi další na řadě v seznamu lidí, které je třeba pedagogicky zšikanovat.
S tebou se ale nechceme symbolicky fackovat. Chceme pořádnou bitku s pěstma, kopancema a hbitými údery.
Musím tě ale předem upozornit, že se mýlíš. Jsme agresivní hovada stejně jako ty, ale s hipsterskou, nikoli náckovsko-komoušskou mentalitou. Jsme pouhým zhmotněním futuristicko-stalinsko-maoistických démonů, které vyvoláváte. Bereme vás za slovo. Chcete Stalina? Tady ho máte. Ty chceš agresivní, totalitární nacisticko-komunistická hovada. Dostaneš je.
V případě zájmu si vyměníme telefonní čísla. Navrhujeme rozbít si držky v Riegerových sadech.
Se sémioteroristickým pozdravem
Tomáš Schejbal a Jan Kubíček“

Čtětě také  "Představte si situaci, že přijedete do Orientu a budete chtít změnit jejich kulturu. Tamní obyvatelé se vám přinejmenším vysmějí, nebo vás rovnou zabijí, protože jsou zvyklí to tak dělat", pragmaticky varuje irácký exmuslim Salman Hasan

Publikováno na FB IVČRN dne 1.7.2015 (link)

Víme kdo je vajíčkový útočník z demonstrace, to se pobavíte – typický produkt pražské kavárny a studia na FF UK:…

Posted by Islám v České republice nechceme on 1. červenec 2015

Komentáře

comments