Obludárium: vajíčkový útočník z demonstrace a další figurky

1476230_10153465329437938_7389961101840721868_nVíme, kdo je vajíčkový útočník z demonstrace, to se pobavíte – typický produkt pražské kavárny a studia na FF UK: marketingář z reklamky, hipster, fanatický salonní marxista a anarchista, neúspěšný kandidát do vedení Strany Zelených, aktivní v Deníku Referendum, A2larmu, squatu Klinika – a agresivní ultralevicový sociopat s problémy s hochy z protiextremistického. “Proslavil” se stalkingem a napadením básníka Typlta, za to že byl “málo společensky angažovaný”.

viz FB profil a http://respekt.ihned.cz/c1-61299250-chcete-stalina-tady-ho-mate a http://www.revolverrevue.cz/adam-drda-nebezpecni-kaspari

Další postavy narušující naši demonstraci byly z podobné líhně: hejno postpubertálních fanynek ze Strany Zelených a Schejbalův kolega PhDr. Ondřej Slačálek, Ph.D.- ultralevicový anarchista vyučující na FF UK a píšící do neomarxistických časopisů A-kontra, Britské listy a A2larm.

Tohle stojí proti nám a nálepkuje NÁS jako agresivní, nenávistné vyvíteco…. TIHLE si osobují právo soudit občany, kteří pracují, vytvářejí prosperitu téhle země, starají se o rodiny a svoje děti? Nejsou spíš směšní? Máte někdo teorii, proč jsou lidé, kteří nás fanaticky nenávidí, vyšinutí podobným způsobem? Souvisí to s jejich životním postojem, že společnost je dojná kráva, která se má postarat a živit každého, aniž by se musel o něco sám snažit?

—————————————————————————————————
10417465_10153465329507938_384488049760540615_nPro pobavení – Schejbalův dopis novináři A. Drdovi. No to víte, napsat to vy, jste za agresivního magora, takhle to je rázovitá umělecká performance: “Ty, jako agresivní antikomunistické hovado bez formálního vzdělání, které sis nahradil diskusemi se svým konzervativním tchánem, jsi další na řadě v seznamu lidí, které je třeba pedagogicky zšikanovat.
S tebou se ale nechceme symbolicky fackovat. Chceme pořádnou bitku s pěstma, kopancema a hbitými údery.
Musím tě ale předem upozornit, že se mýlíš. Jsme agresivní hovada stejně jako ty, ale s hipsterskou, nikoli náckovsko-komoušskou mentalitou. Jsme pouhým zhmotněním futuristicko-stalinsko-maoistických démonů, které vyvoláváte. Bereme vás za slovo. Chcete Stalina? Tady ho máte. Ty chceš agresivní, totalitární nacisticko-komunistická hovada. Dostaneš je.
V případě zájmu si vyměníme telefonní čísla. Navrhujeme rozbít si držky v Riegerových sadech.
Se sémioteroristickým pozdravem
Tomáš Schejbal a Jan Kubíček“

Publikováno na FB IVČRN dne 1.7.2015 (link)

Víme kdo je vajíčkový útočník z demonstrace, to se pobavíte – typický produkt pražské kavárny a studia na FF UK:…

Posted by Islám v České republice nechceme on 1. červenec 2015

Komentáře

comments