Odzbrojit! Chtějí, hlavně ti kteří lidmi nejvíce pohrdají, ti kteří se právem svobodných lidí bojí…

Zatímco Švýcarsko o svou bezpečnost dbá a své občany v obranyschopnosti a výcviku podporuje, někteří čeští politici ve Švýcarsku vzor nevidí (1). Ba, naopak, legálně a za své prostředky vyzbrojeného Čecha považují za hrozbu, za tvora méněcenného než řečený Švýcar. Nepřekvapí, že jednou z takových kreatur je Eliška Wagnerová, senátorka za Stranu Zelených.
Její výrok k nedávno Poslaneckou sněmovnou přijaté ústavní novele (2) hovoří za vše: “Budu (se) snažit dělat maximum pro to, aby tato novela přijata nebyla“. (3) A také se snaží, jí řízená komise přijala usnesení, které zasílá na všechny možné strany, a toto usnesení se směrnicí nesouhlasí.
Nepřekvapí, že Strana Zelených si před volbami zakázala mluvit o nepopulárních tématech jako je migrace, nechce se připravit o hlasy voličů. Strana je dlouhodobě konzistentní ve vítací, proimigrační politice a toto je jen další podraz na voliče. A o jejich přístupu hodnotám jako je svoboda, majetek hovoří i přístup k odzbrojení, ostatně již jsme o tom psali (2).
Za IVČRN je Strana Zelených nevolitelná ultralevicová špína, která s ekologií a životním prostředí nemá dávno nic společného.

-JK-

1) https://www.ivcrn.cz/svycarska-armada-se-na-imigracni-vlnu-…/

2) https://www.ivcrn.cz/ustavni-zakon-o-zbranich-odhaluje-smej…/

3) http://www.ceskatelevize.cz/…/2184073-eliska-wagnerova-usta…

E. Wagnerová, Wikipedie

Komentáře

comments