Okurková sezóna nebo záměr? Média informují, jak slečnu bolelo ouško…

Vyšlo na IVČRN dne 7.8.2015 /link/

Sluníčko údajně bolelo ouško. A tak si vzalo hidžábek. A pak se jen tak mimochodem a zcela nesobecky o svou údajnou zkušenost podělilo už asi v pěti novinách.

Přátelé, tohle je jenom předvěst propagandy a provokací vůči společnosti, jakých se v blízké době od sluníček a parazitů z (pseudo) lidskoprávních „neziskovek“ ještě dočkáme. Vnímají, že veřejnost má jejich škodící činnosti plné zuby a tak začínají kopat kolem sebe. Ovšem jestli si myslí, že na tuhle slaboduchou propagandu jim někdo skočí, tak jsou asi ještě zoufalejší, než jsme si mysleli.

http://www.lidovky.cz/kvuli-nemoci-nosila-satek-a-lide-si-ji-pletli-s-muslimkou-pic-co-to-mas-na-hlave-rvali-gzw-/zpravy-domov.aspx?c=A150805_162832_ln_domov_hm

P.S. V článku nepřekvapivě figuruje i psycholog Dalibor Špok, který se „proslavil“ tím, že na idnes nahradil v rozhovoru jiného psychologa, který však nesplnil zadání redaktorky Trachtové, jak má nakydat na Čechy hnůj za to, že odmítají masovou imigraci a muslimů zvláště. To tenhle Šmok s nadšením splnil. Více ke kauze zde:
http://www.parlamentnilisty.cz/…/Uznavany-psycholog-poskytl…
http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-psychologem-…/domaci.aspx…

pic_black_šabatová

 

Diskuze:

Sluníčko údajně bolelo ouško. A tak si vzalo hidžábek. A pak se jen tak mimochodem a zcela nesobecky o svou údajnou zkuš…

Posted by Islám v České republice nechceme on 6. srpen 2015

Komentáře

comments