Online magazín Islámského státu Dabiq, čtení (nejen) pro silné žaludky

Vyšlo na IVČRN dne 16.10.2014 (link)

Už jste viděli Dabiq? Patrně nevíte o co jde a nelze se divit, česká média o existenci Dabiqu informují se čtyřměsíčním zpožděním.

Dabiq je oficiální online magazín Islámského státu sloužící k propagandě a k náboru džihádistů. Je v angličtině, od července již vyšly čtyři čísla. Poslední má na titulní straně fotku vlajku islámského státu vlající nad Vatikánem, borečkové netroškaří.

Dabiq je plný citací Koránu a Hadísů, vysvětlujících proč Islámský stát vraždí nemuslimy i “umírněné muslimy”, proč jsou znásilňovány a zotročeny nemuslimské ženy (páč papa Mohamed to dělal a Korán to přikazuje). Vše vysázeno v profi grafice se spoustou fotek včetně mrtvých protivníků a uřezaných hlav, islám se nezapře.

Citace koránských veršů dokazují, že Islámský stát vychází pouze z islámských svatých textů a je tedy islámským státem par excellence.

Dabiq je online na spoustě místech na internetu ve formátu PDF, stačí trochu googlit, ale pozor, řada fotek a textů je opravdu odporná a můžete ztratit zbytek iluzí o islámu.

O Dabiqu si zatím dovolili napsat pouze v tištěné verzi MF DNES (idnes.cz se patrně bojí) a online česky si o Dabiqu přečtete pouze na Eurozpravy.cz. Odkaz na EuroZprávy přikládáme, text z MF DNES bude ocitován v prvním komentáři tohoto příspěvku.

Masmédia, nebojte se psát o tom, co se děje, od toho tu jste!

dabiq

(zdroj zde)

Diskuze k článku viz link FB nahoře

Komentáře

comments